Poseł z Krakowa: Kolejna skandaliczna wypowiedź Barbary Nowak

Fot. KRKnews

Poseł Koalicji Obywatelskiej Aleksander Miszalski wyraził oburzenie z powodu ostatniej wypowiedzi małopolskiej kurator oświaty. Barbara Nowak porównała polskich europarlamentarzystów z Platformy Obywatelskiej i Lewicy do Armii Czerwonej, a ich działanie nazwała wbijaniem Polsce noża w plecy.

„To oburzające zachowanie bulwersuję tym bardziej ze względu na pełnione przez Panią Nowak stanowisko kuratora oświaty, który stanowić powinien wzór dla młodych ludzi” – napisał w mediach społecznościowych poseł KO.

Aleksander Miszalski przypomniał, że pani kurator „ma na swoim koncie więcej obraźliwych i karygodnych zachowań – w otwarty sposób demonstruje swoje skrajne poglądy i wypowiada obraźliwe opinie”. – Kiedy pod koniec sierpnia polskie szkoły opanował chaos w związku z zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego, Pani Nowak wraz z Młodzieżą Wszechpolską i Ruchem Narodowym uczestniczyła w kontrmanifestacji podczas krakowskiego Marszu Równości, wymachiwała różańcem i wykrzykiwała obraźliwe hasła do manifestującej młodzieży – stwierdzi poseł z Krakowa.

⛔Kolejna skandaliczna wypowiedź Barbary Nowak‼️Podczas oficjalnych obchodów 81. rocznicy ataku Związku Radzieckiego na…

Opublikowany przez Aleksandra Miszalskiego – Poseł nę Sejm RP Piątek, 18 września 2020

Dziś o godz. 16 na Rynku Głównym w Krakowie rozpoczęła się manifestacja przeciwko Barbarze Nowak organizowana przez Młodych Demokratów Kraków wraz z opozycyjnymi młodzieżówkami. – Nie możemy bezczynnie pozwalać, aby osoby wypowiadające tak obelżywe słowa, piastowały stanowiska zaufania publicznego – zachęcał do udział w proteście KO.

(GS)

Zobacz także