Trudny wieczór na drogach – zablokowana zakopianka pod Krakowem, utrudnienia na autostradzie A4

To bardzo trudny wieczór na małopolskich drogach. Zakopianka w Głogoczowie jest zablokowana, bo doszło tam do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Na autostradzie A4 między Brzeskiem a Tarnowem doszło do kolizji z udziałem kilku aut. A w powiecie brzeskim samochód wpadł do rzeki.

Zakopianka w kierunku Krakowa jest zablokowana. W Głogoczów w powiecie myślenickim, doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Trwają działania służb, na miejscu wylądował śmigłowiec Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

AKTUALIZACJA – rannego mężczyzny nie udało się uratować. W tym wypadku zginął 47 letni Jacek Felsch, były bramkarz Cracovii…

„A4 486km pomiędzy węzłami Brzesko a Tarnów Mościce, na jezdni w kierunku Rzeszowa doszło do kilku zderzeń w których w sumie brało udział 5 pojazdów, w jednym poszkodowane zostały 2 osoby. Ruch w kierunku Rzeszowa jest całkowicie zablokowany. Na miejscu pracują służby z powiatów brzeskiego i tarnowskiego” – informuje portal 112malopolska.pl. Szybko udało się uprzątnąć skutki kolizji na tyle, że ruch odbywał się jednym pasem.

W miejscowości Wojakowa w powiecie brzeskim – samochód osobowy wpadł do rzeki. Są ranni, którzy są pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Jedna osoba zabrana do szpitala. Występują utrudnienia w ruchu.

Rano w miejscowości Sufczyn (gmina Dębno) na drodze krajowej nr 94 doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych i motocyklisty. Jedna osoba została ranna.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie