Pożegnanie z mundurem zastępcy komendanta wojewódzkiego Policji w Krakowie

Inspektor Robert Strzelecki po 30 latach służby odchodzi na emeryturę. Uroczystość pożegnania I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie odbyła się w Komendy Wojewódzkiej.

Inspektor Robert Strzelecki pełnił służbę w Policji od 1992 roku. Najpierw był policjantem pionu operacyjno-dochodzeniowego komisariatu Policji, potem pełnił funkcje kierownicze: zastępcy naczelnika, naczelnika Sekcji Kryminalnej Komisariatu Policji VIII w Krakowie, Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Krakowie, do funkcji Komendanta Komisariatu Policji III i I w Krakowie.

W maju 2011 roku objął stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Krakowie. Na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce został powołany 13 października 2014 roku. Od 27 lutego 2016 roku pełnił obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. Od 17 maja 2016 roku powołany został na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. (Od 26 kwietnia 2017 roku pełnił obowiązki służbowe na stanowisku Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie). Od 1 lutego 2019 roku pełnił obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. 1 kwietnia 2019 roku został powołany na to stanowisko. Inspektor Strzelecki nadzorował pracę pionu kryminalnego.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie