Poznaj serię wyróżnionych Klocków Classic od Marioinex

Produkty firmy Marioinex już po raz kolejny zostały docenione poprzez przyznanie nagrody w prestiżowym plebiscycie. Tym razem wyróżnienie w konkursie „Świat Przyjazny Dziecku” otrzymała seria Klocków Classic. Przedstawiamy zalety tego artykułu, który przekonał komisję powołaną przez sam Komitet Ochrony Praw Dziecka!

Klocki Classic od Marioinex – czym się wyróżniają

Klocki Classic od Marioinex mają klasyczny, najbardziej praktyczny i najlepiej sprawdzony kształt, ale są wykonane z niezwykłego materiału. Miękka, elastyczna guma jest w pełni bezpieczna dla maluchów. Z łatwością da się utrzymać ją w czystości, ponieważ można ją myć za pomocą wody z mydłem. Tworzywo jest przyjemne w dotyku oraz hipoalergiczne. Co więcej, jest bezpieczne dla środowiska, ponieważ w 100% podlega procesowi recyklingu.

Prostota Klocków Classic od Marioinex jest ich największą zaletą. Zabawka w takiej formie daje ogrom możliwości. W opakowaniu można znaleźć pięć różnych rodzajów elementów, w wielu żywych kolorach. Ponieważ da się je ze sobą swobodnie łączyć, dziecko może tworzyć rozmaite budowle i konstrukcje. Zabawa staje się ćwiczeniem psychomotorycznym. Maluchy w wieku 3+ z ich pomocą ćwiczą swoje zdolności manualne, a także cierpliwość oraz precyzję. Wyciszają się oraz odprężają, ponieważ nie są atakowane przez nadmiar bodźców.

Tworzenie wyjątkowych konstrukcji jest świetną rozrywką już samo w sobie. Co więcej, gotowe budowle jak najbardziej mogą też stać się rekwizytami do dalszych zabaw. W ten sposób dzieci rozwijają swoją kreatywność, pobudzają wyobraźnię oraz ćwiczą inteligencję wizualno-przestrzenną. Jest więc to zdrowy oraz niezwykle korzystny sposób na zorganizowanie wolnego czasu swojej pociesze. Klocki Classic od Marioinex podobają się dzieciom w różnym wieku, które chętnie się nimi bawią. Są lubiane nie tylko przez chłopców, ale i dziewczynki.

Pierwsze wyróżnienie w konkursie „Świat Przyjazny Dziecku” dla Marioinex

W tym roku Marioinex może pochwalić się kolejną nagrodą w prestiżowym konkursie. Tym razem wyróżnienie znów przyznał sam Komitet Ochrony Praw Dziecka. Osiemnasta już edycja tego konkursu była wyjątkowa, ponieważ w skład komisji wybierającej laureatów wchodziło nie tylko grono wybitnych specjalistów, ale też dzieci z wybranych szkół i placówek. Wszystkie docenione produkty, inicjatywy, miejsca itp. rzeczywiście przypadły do gustu dzieciom. Są dla nich równie dobre w teorii, co w praktyce.

Klocki Classic od Marioinex dostały pierwsze wyróżnienie w kategorii „Zabawki”, jako jeden z sześciu produktów wybranych przez jury. To już kolejny produkt naszej firmy, który został doceniony w ten sposób. Jest to chyba najlepsza możliwa rekomendacja naszych artykułów.

W naszej ofercie można znaleźć wiele różnych zestawów klocków Classic Marioinex. Proponujemy pudełka zawierające od 30 do aż 350 elementów. Z ich pomocą da się złożyć wszystko to, na co tylko ma się ochotę – od prostych figurek, do skomplikowanych budowli. Dzięki temu zabawka świetnie sprawdzi się w przypadku maluchów w wieku od 3 nawet do późnego wieku nastoletniego. Klocki są wytrzymałe i odporne na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych, dlatego przez naprawdę długi czas mogą urozmaicać dziecięce zabawy.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiedni zestaw klocków Classic od Marioinex. Produkt ten został wyróżniony przez doświadczonych pedagogów oraz spodobał się dzieciom. Jeśli więc zależy Ci na tym, by podczas zabawy Twoja pociecha zdrowo się rozwijała, koniecznie podaruj jej akcesoria najwyższej jakości!

Sprawdź pełną ofertę fabryki zabawek Marioinex

Zobacz także