Proclear 1 day – komfort oczu przez cały dzień

Lubisz cieszyć się wygodą w każdej sytuacji? Z pewnością – każdy to lubi. Jeśli nosisz okulary, zapewniają one doskonałe widzenie, jednak nie można mówić o pełnym komforcie. Wystarczy choćby lekka mżawka, aby widoczność znacznie się pogorszyła, nie mówiąc już o konieczności czyszczenia szkieł z kurzu i zabrudzeń czy ryzyku złamania oprawek.

Dlatego warto pomyśleć o zmianie okularów na soczewki korekcyjne Proclear 1 day. Zostały stworzone przez doskonale znaną na rynku optycznym firmę CooperVision w celu zapewnienia dobrego widzenia i pełnej wygody każdemu użytkownikowi.

Jakie zalety mają soczewki Proclear 1 day?

Asferyczne soczewki Proclear 1 day zostały stworzone na podstawie współczesnej wiedzy o konstrukcji ludzkiego oka. Ich konstrukcja umożliwia skuteczne niwelowanie aberracji sferycznej zarówno gałki ocznej, jak i samej soczewki, dzięki czemu możliwe jest jej ścisłe przyleganie do oka, a zarazem przepuszczanie tlenu do rogówki. W efekcie oko nie odczuwa ciała obcego jako czegoś, co utrudnia ma funkcjonowanie, w związku z czym soczewka Proclear 1 day staje się niejako jego „elementem naturalnym”.

Sprawia to, że nie masz nieprzyjemnego odczucia, że coś wpadło Ci do oka i soczewki nosi się wygodniej. Ale na tym innowacje się nie kończą. Do ich produkcji wykorzystano opatentowaną technologię PCTM. Zastosowane w niej cząsteczki fosforylocholiny wiążą wodę na powierzchni soczewki. Tworzy to podobną do filtru łzowego barierę, która utrzymuje całodzienne nawilżenie oraz tworzy skuteczną ochronę przeciwko zanieczyszczeniom z powietrza.

Ponadto dzięki temu rewolucyjnemu rozwiązaniu soczewki Proclear 1 day skutecznie zapobiegają pojawianiu się suchości oczu, co jeszcze bardziej zwiększa komfort ich użytkowania.

Kto może nosić soczewki Proclear 1 day?

Soczewki Proclear 1 day doskonale nadają się do użytkowania przez każdego, kogo wzrok wymaga korekcji. W przypadku astygmatyzmu należy sięgnąć po toryczne, a przy starczowzroczności (prezbiopii) – multifokalne. CooperVision przygotował rozwiązania dla każdego, niezależnie od rodzaju wady wzroku.

Oczywiście należy wcześniej przeprowadzić badania o okulisty, które pozwolą na precyzyjne określenie, jakiej mocy soczewki należy stosować. A gdy już będziesz to wiedzieć, zajrzyj na stronę trendyopticians.pl, gdzie znajdziesz Proclear 1 day w najlepszej cenie. Przekonaj się, że komfort i doskonałe widzenie nie są dużym wydatkiem – zajrzyj tam lub odwiedź salon stacjonarny Trendy Opticians już dzisiaj!

Najnowsze

Co w Krakowie