Szybkie fakty

Kategoria Miasto
Data 7 sierpnia 2023
Czytanie ~1 min
Tematy Cracovia, kraków, puszcza niepołomice
Miasto · 7 sierpnia 2023 · 1 min czytania

Puszcza Niepołomice wygrała pierwszy mecz w PKO Ekstraklasie. Wielka radość na stadionie Cracovii

Autor: Jarosław Strzeboński Aktualizacja: 07.08.2023 Lokalizacja: Kraków

W poniedziałkowy wieczór pierwszy mecz w elicie wygrała Puszcza Niepołomice. Po dwóch wyjazdowych porażkach drużyna beniaminka na stadionie Cracovii  pokonali 1:0 Stal Mielec. Wygrana pozwolił jej uciec z ostatniego miejsca w ligowej tabeli.

Porażka 2:3 z Widzewem Łódź, potem 1:4 z Jagiellonią Białystok – tak Puszcza zaczęła swój pierwszy sezon w ekstraklasie. Teraz Puszcza Niepołomice debiutowała w Ekstraklasie jako gospodarz, ale nie mogła przyjmować Stali Mielec na swoim stadionie. Spotkanie obu drużyn odbywało się na obiekcie Cracovii, która użyczyła obiektu beniaminkowi. Decydującą akcję przeprowadził w drugiej połowie Kamil Zapolnik, który świetnym podaniem obsłużył Michała Walskiego. Teraz przed Puszczą kilka dni przygotowań do niedzielnego starcia z Legią Warszawa.

fot. KRKNews.pl

Reklama