Szybkie fakty

Kategoria Najnowsze
Data 18 października 2023
Czytanie ~1 min
Najnowsze · 18 października 2023 · 1 min czytania

PZPN nie był łaskawy. Kary dla piłkarzy Wisły podtrzymane

Autor: Michał Lop Aktualizacja: 18.10.2023 Lokalizacja: Kraków

Wisła Kraków odwołała się od kartek dla dwóch zawodników, ale jej pretensje zostały odrzucone.

Chodzi o Goku oraz Davida Juncę, którzy zostali ukarani w spotkaniu z Motorem Lublin. Pierwszy z nich otrzymał żółtą kartkę, drugi czerwoną (Junca odkopnął butelkę rzuconą z trybun).

Wisła od tych kar postanowiła odwołać się do Komisji Dyscyplinarnej Polskiego Związku Piłki Nożnej, ale niewiele wskórała. Kary zostały utrzymane, a to oznacza, że Junca będzie musiał pauzować jeszcze jedno spotkanie (w piątek z Resovią), natomiast Goku ma na koncie trzy żółte kartki i jeśli otrzyma kolejną, to „odpocznie” w jednym meczu.

jk

Reklama