Radna Alicja Szczepańska w nowych barwach klubowych

Musisz przeczytać

Alicja Szczepańska w klubie Koalicji Obywatelskiej! O przystąpieniu do klubu KO radna Szczepańska poinformowała na poniedziałkowej (18 października 2021) konferencji prasowej.

Alicja Szczepańska weszła do Rady Miasta z list komitetu Łukasza Gibały. Jakiś czas temu wyszła z klubu Kraków dla Mieszkańców, dowodzonego przez radnego Gibałę, największego oponenta prezydenta Jacka Majchrowskiego. I przez wiele miesięcy była radną niezależną. Dziś, w poniedziałek, 18 października 2021 została członkiem klubu Koalicja Obywatelska, wspierającego prezydenta miasta.

Fot. KRKnews

W konferencji prasowej radnej Szczepańskiej uczestniczyli m.in. Andrzej Hawranek, szef klubu KO w Radzie Miasta Krakowa, przewodniczący Rady Miasta Dominik Jaśkowiec, poseł Aleksander Miszalski, szef PO w Krakowie oraz posłowie Dariusz Joński i Barbara Nowacka. – Jest mi ogromnie miło, że zostałam tak powitana w nowym klubie – powiedziała Alicja Szczepańska. – Moim celem przy starcie w wyborach do samorządu było służenie ludziom. I to sie nie zmienia – kontynuowała i dodała, że „po drodze okazało się, że jest coś nie tak” (to sugestia do opuszczenia drużyny Łukasza Gibała. – Ale w jedności siła – dodała.

Andrzej Hawranek zaznaczył, że oficjalne wejście Alicji Szczepańskiej do klubu KO niewiele zmienia sytuację w Radzie Miasta. – Radna Szczepańska wielokrotnie głosowała tak, jak ustaliśmy na naszym klubie, często też współpracowaliśmy z Alicją Szczepańską – przypomniał. Poinformował, że radna wcześniej już uczestniczyła w posiedzeniach klubu, była na nie zapraszana, a dochodzenie do decyzji o wstąpieniu do klubu KO trwała kilka miesięcy.

(GEG)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca