„Rada„Rada„Rada
„Rada„Rada„Rada

Radni Krakowa zaśpiewali kolędę. Wszystko w ramach akcji pomocy dla Hospicjum św. Łazarza

Musisz przeczytać

Rehabilitacja po Covidowa
Rehabilitacja po Covidowa

Radi kolędowali w szczytnym celu dla Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

W nagraniu kolędy wzięli udział radni: Małgorzata Jantos, Agata Tatara, Iwona Chamielec, Sławomir Pietrzyk, Adam Migdał, Łukasz Maślona, Jan Stanisław Pietras oraz Łukasz Sęk. Dzięki współpracy z Teatrem Bagatela nagrali oni kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Po wykonanym zadaniu do zaśpiewania kolędy w tym jakże słusznym celu nominowali: Regionalną Izbę Obrachunkową w Krakowie, Państwową Straż Pożarną oraz Nowohuckie Centrum Kultury.

– Prosimy o wpłaty na konto Hospicjum św. Łazarza w Krakowie, niech w tym świątecznym czasie zaleje ich odwzajemniona fala dobra! – mówili radni-kolędnicy.

Zachęcamy także do rodzinnego, międzypokoleniowego kolędowania, pozdrawiania swoich bliskich na FB i zapraszania ich do Kolędy Dla Hospicjum. Niech akcja ta będzie pretekstem do ciepłej myśli o chorych w Hospicjum św. Łazarza w Krakowie, którzy nie mogą spędzać Świąt w swoich domach, o personelu, który w świątecznym czasie opiekuje się nimi, a także o sobie nawzajem, o krewnych daleko, daleko i tej naszej tradycji kolędowania, która przeniesie nas w czas, który znamy, ten jeszcze sprzed roku, bezpieczny, przewidywalny, radosny, może wtedy nie do końca doceniany, ale teraz utęskniony – piszą o akcji jej organizatorzy.

(ko)

Harder
Harderfit
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca