Szybkie fakty

Kategoria Bulwary
Data 23 sierpnia 2021
Czytanie ~1 min
Tematy Kęty, małopolska, wandal
Bulwary · 23 sierpnia 2021 · 1 min czytania

Rowerzysta-wandal rozwścieczył burmistrza małopolskiej gminy! „Miał pecha”

Autor: Grzegorz Górski Aktualizacja: 23.08.2021 Lokalizacja: Kraków

W Kętach gmina zainwestowała w nową nawierzchnię na boisku do koszykówki. Ale ktoś postanowił ją zniszczyć!

O sprawie napisał w mediach społecznościowych Krzysztof Klęczar, burmistrz Kęt. „Za ponad 100 tys. złotych wykonujemy w ramach gwarancji nawierzchnię na boisku do koszykówki. Firma kładzie pierwszą warstwę, po jej wyschnięciu będzie kładziona kolejna. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby przesunąć taśmy zabezpieczające i na schnącą nawierzchnię wjechać na rowerze? Tu nie ma mowy o przypadku” – napisał na Facebooku.

Dodał też, że teren był ogrodzony, a sprawca działał celowo. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna miał pecha, bo szybko ustalono jego personalia.

„Miał gość pecha, choć jeszcze o tym nie wie. Pan D. myślał, że pozostanie nieuchwytny. Nie pozostanie. Nie tym razem. Cóż, tak bywa. Trochę go to będzie kosztować. Jeśli, drogi Panie, masz ochotę uniknąć wizyty Policji zgłoś się sam. Zawsze to jakaś okoliczność łagodząca. Ale czekać nie będziemy” – zaapelował burmistrz.

Reklama