Ryanair rozpoczął wakacyjne loty z Krakowa. Gdzie polecimy?

Ryanair rozpoczął wakacyjne loty z Krakowa. Gdzie polecimy?

Od dzisiaj pasażerowie krakowskiego lotniska mogą podróżować na Korfu z linią lotniczą Ryanair. Inauguracja tego połączenia to symboliczne rozpoczęcie serii wakacyjnych lotów przez bazowego przewoźnika Kraków Airport.

W sezonie Lato 2021, Ryanair zbazuje w Krakowie 8 samolotów i zaoferuje 70 tras, w tym trzy nowe – na Korfu, Santorini oraz do Billund – ale także wiele innych wakacyjnych połączeń m.in. do: Alicante, Bari, Burgas, Podgoricy czy Zadaru. Ryanair będzie wykonywał z Krakowa w sezonie letnim (czyli do końca października) ponad 210 lotów tygodniowo. Pasażerowie mogą zarezerwować loty zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych.

– Cała branża lotnicza z utęsknieniem czekała na rozpoczęcie wakacyjnego sezonu. Linie lotnicze dołożyły starań, aby oferta słonecznych kierunków z krakowskiego lotniska była jak najbardziej atrakcyjna. Dzisiejsza inauguracja połączenia na Korfu to jedna z wielu propozycji linii Ryanair, pozwalająca mieszkańcom Krakowa i Małopolski udać się na wymarzony odpoczynek – powiedział Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport.

– Ponieważ programy szczepień będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, a szczyt sezonu letniego jest tuż za rogiem, z radością oficjalnie rozpoczynamy nasz letni program lotów z Krakowa. Mając na uwadze, że ograniczenia Covid-19 zmieniają się regularnie, klienci mogą teraz rezerwować loty na zasłużony wypoczynek, wiedząc, że jeśli ich plany ulegną zmianie, będą mogli dwukrotnie przesunąć datę podróży aż do grudnia 2021 roku, w ramach 0 złotych za zmianę.” – zachęca Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair w Europie środkowo-wschodniej.

Aby uczcić oficjalne rozpoczęcie sezonu letniego, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podroż do końca października 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na www.ryanair.com lub przez aplikację –
do soboty 19 czerwca do północy.

Ryanair ogłosił także kolejne nowości na sezon Zima 2021/2022. Od listopada br. pasażerowie krakowskiego lotniska będą mogli skorzystać z połączenia do Turynu. Trasa obsługiwana będzie dwa razy w tygodniu – w poniedziałki oraz piątki.

(red)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie