Ryszard Terlecki: jak wygra Andrzej Duda – podziały wygasną; jeśl nie – będzie długa walka polityczna

Musisz przeczytać

– Nie wyobrażajmy sobie, że ten podział, który jest naturalny w kampanii, przetrwa tygodnie i miesiące. On będzie wygasać. Oczywiście powiem brutalnie. On będzie wygasać, jeśli wygra nasz kandydat. Jeśli wygrałby – w co wątpię – kandydat z konkurencji, możemy się spodziewać trwającej miesiącami intensywnej walki politycznej – mówił w Radiu Kraków wicemarszałek Sejmu z PiS, Ryszard Terlecki.

Polityk partii rządzącej z Krakowa pytany był m.in. o komentarz do ostatnich sondaży, przyciąganiu wyborców Konfederacji i PSL.

Ryszard Terlecki odniósł się także do wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego w Telewizji Trwam, dotyczący „daleko idącej interwencji ze strony prasy niemieckiej”w kampanię wyborczą w Polsce i stwierdzeniu prezesa PiS, że „na przyszłość musimy zapobiec tego rodzaju sytuacjom”. Wicemarszałek Sejmu powiedział, że powinna wrócić w dyskusji parlamentarnej kwestia dekoncentracji mediów? – To nie jest pierwszy przypadek, kiedy prasa, której właściciele nie są w Polsce, wtrąca się i podejmuje działania w czasie kampanii. Ten problem trzeba uporządkować pilnie przed następnymi wyborami – oświadczył Ryszard Terlecki.

Cała rozmowa – http://www.radiokrakow.pl/

GS

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca