Salon jubilerski w Krakowie, w którym spełniają się marzenia zakochanych (Artykuł sponsorowany)

W Krakowie jest wiele romantycznych miejsc. Nic więc dziwnego, że często właśnie tu panowie decydują się zadać swojej ukochanej sakramentalne pytanie: „Czy zostaniesz moją żoną?” Zanim jednak oświadczysz się wybrance serca, musisz zainwestować w pierścionek zaręczynowy – wyjątkowy dowód miłości. Obojętnie, czy szukasz klasycznej biżuterii zaręczynowej, czy tej nietypowej, koniecznie odwiedź salon jubilerski ACLARI Diamonds w Krakowie, w którym spełniają się marzenia zakochanych par!

Gdzie się oświadczyć w Krakowie?

Rynek Główny, Kopiec Kraka, Ogród Botaniczny, a także sam Zamek Królewski na Wawelu… Masz wiele malowniczych miejsc do wyboru z bogatą historią. Żadne oświadczyny jednak nie będą udane, jeśli zapomnisz o pierścionku zaręczynowym. Dlatego jego poszukiwania zacznij odpowiednio wcześnie. Musisz mieć pewność, że to ten jedyny i wymarzony, który będzie pasował na palec Twojej przyszłej żony. Musi mieć idealny rozmiar i w pełni odzwierciedlać jej styl i temperament. Odwiedź salon jubilerski w Krakowie przy ulicy Starowiślnej. Tam czeka na Ciebie ogromny wybór biżuterii zaręczynowej i ślubnej. To autorskie projekty wykonywane w trójmiejskiej manufakturze ACLARI. Wśród setek modeli z pewnością znajdziesz ten, który Cię zauroczy i skradnie serce Twojej ukochanej. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, na wspólne zakupy możesz zabrać samą zainteresowaną. Nie musisz jej dokładnie zdradzać, o co chodzi. Możesz na przykład powiedzieć, że szukasz prezentu dla mamy lub siostry.

Ten jedyny i niepowtarzalny pierścionek…

Niemal wszystkie dziewczyny marzą o tym, aby ukochany im go podarował, choć każda wyobraża go sobie nieco inaczej. A czy Ty wiesz, o jakim pierścionku marzy Twoja wybranka? Czy ma to być model:

 • z żółtego czy białego złota, lub ich połączenia, a może z platyny,
 • wyłącznie z diamentami, a może z innymi kamieniami, np. z topazem lub cytrynem,
 • klasyczny, minimalistyczny, nietypowy,
 • z węższą czy z szerszą obrączką?

Obojętnie, czego pragnie Twoja dziewczyna, pomożemy Ci znaleźć pierścionek idealny z najwyższej jakości kruszców – złota próby 585 lub platyny. Jak mówi Ania z salonu jubilerskiego ACLARI w Krakowie: „marzenia zakochanych spełniamy od ręki, a na cuda musisz trochę poczekać”.

Coś więcej niż brylanty

Każda kobieta chciałaby mieć w swojej szkatułce pierścionek z diamentami. To absolutny klasyk wśród biżuterii zaręczynowej. A co powiesz na to, żeby samemu wybrać kamień, który jubilerzy zakują w złoto próby 585 lub platynę 950? Masz możliwość indywidualnego doboru parametrów brylantu:

 • symetrii,
 • rodzaju i czystości szlifu,
 • masy,
 • koloru.

Powoduje to, że pierścionek zaręczynowy, jaki wsuniesz na palec ukochanej w dniu oświadczyn, stanie się jeszcze bardziej niezwykłym wyrazem miłości i łączącej Was więzi. Taką ofertę przygotowało ACLARI, marka, która od 12 lat jest obecna ze swoimi salonami w największych miastach w Polsce. To jedyna taka propozycja na polskim rynku.

Co jeszcze wyróżnia ofertę ACLARI?

Dla wielu panów zakup zaręczynowego pierścionka to ogromny stres, zwłaszcza jeśli ma to być niespodzianka dla przyszłej narzeczonej. Kupując pierścionek z diamentami w salonie w Krakowie lub online, masz możliwość jednorazowe bezpłatnej korekty rozmiaru. Masz też aż 100 dni na zwrot wybranego produktu bez podania przyczyny, o ile:

 • pierścionek nie nosi śladów użytkowania,
 • biżuteria nie była wykonywana na zamówienie,
 • wcześniej nie wykonywano korekty rozmiaru czy okolicznościowego grawerunku.

W razie wątpliwości zapytaj o wszystko pracowników salonu ACLARI, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Zawsze służą fachowym doradztwem i pomocą.

Wiesz już, jaki pierścionek podarujesz ukochanej? Ruszaj do krakowskiego salonu ACLARI!

Kraków to piękne miasto – w sam raz na bajkowe zaręczyny. Krakowski salon ACLARI Diamonds pomógł już wielu zakochanym w spełnieniu ich marzeń o idealnym pierścionku zaręczynowym – symbolu wiecznej miłości, stałości uczuć i trwałego związku, który wkracza w nowy etap. Rozpocznij go razem z marką ACLARI, a odpowiedź na Twoje pytanie będzie tylko jedna – „tak”.

Najnowsze

Co w Krakowie