Samochód i finanse dla małych i średnich firm – kredyt, leasing czy najem?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to nie lada wyzwanie. Trzeba nieustannie trzymać rękę na pulsie i sprawdzać, które opcje wypadają korzystniej pod względem finansowym. W przypadku małych i średnich firm ogrom wydatków związany jest z firmową flotą. Który wariant jest lepszy – kredyt, leasing czy długoterminowy wynajem pojazdu?

1.   Samochód firmowy dostosowany do potrzeb
2.   Kredyt, leasing czy wynajem długoterminowy?
3.   Leasing dla małych i średnich firm – ciekawa oferta

W zależności od branży, w jakiej działa firma i ile osób zatrudnia, wielkość floty może być różna. Niekiedy wystarczy jeden pojazd, w innym przypadku dla pokrycia zapotrzebowania trzeba będzie zainwestować w większą liczbę pojazdów.

Samochód firmowy dostosowany do potrzeb

Każda firma ma inne potrzeby. Jaki samochód najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Wybierzesz mały pojazd, który idealnie poradzi sobie na miejskich ulicach, czy raczej skłonisz się ku przestronniejszym i wygodniejszym rozwiązaniom doskonale dostosowanym do dłuższych podróży? Szeroką ofertę w zakresie pojazdów firmowych ma https://www.toyotabank.pl/dla-kierowcy/finansowanie-nowa-toyota/?utm_source=Toyota.pl&utm_medium=Referral&utm_campaign=Toyota_Wewnetrzny&utm_content=finance-insurance inwestycji można dobrać w zależności od własnych preferencji. Ciekawym rozwiązaniem dla małych i średnich firm może okazać się niezawodna Toyota Proace. Na jej temat można nieco więcej przeczytać pod tym linkiem https://www.toyota.anwa.eu/new-cars/proace/. Duża przestrzeń bagażowa, wygodne fotele i przestronne wnętrze, to tylko kilka jej zalet.

Kredyt, leasing czy wynajem długoterminowy?

Masz już na oku model samochodu, który będzie Twojej firmie służył przez najbliższe lata, lecz zastanawiasz się, skąd wziąć pieniądze na sfinansowanie inwestycji. Możesz wybrać jedną spośród trzech dróg: kredyt bankowy na zakup pojazdu, leasing lub długoterminowy wynajem. Każda z tych możliwości ma swoje zalety, choć nie da się ukryć, że sporo firm skłania się jednak ku leasingowi.

Leasing dla małych i średnich firm – ciekawa oferta

Dlaczego leasing to korzystna opcja? Rozwiązanie to ma kilka zalet. Po pierwsze, wpłata własna może wynosić, w zależności od możliwości klienta, od 0 do 40% wartości pojazdu. Leasing dla małych i średnich przedsiębiorstw (szczegółowe informacje na jego temat) znajdują się pod linkiem https://www.toyota.anwa.eu/business-plus/male-srednie-firmy to znacznie niższe miesięczne raty w porównaniu do leasingu w tradycyjnym wydaniu. Samochód na nowy można wymienić już po 2 lub 3 latach, w zależności od wybranego planu. Jeżeli przywiążesz do samochodu, to możesz go też wykupić. Brzmi atrakcyjnie?

Zapoznaj się ze szczegółami!

Najnowsze

Co w Krakowie