Świetna wiadomość! Wielka gwiazda zagra w Krakowie

Musisz przeczytać

Nie da się żyć na planecie Ziemia i nie usłyszeć kiedykolwiek jego piosenki. Panie i Panowie – 2 listopada w Tauron Arenie zagra słynny Sting!

Koncert Stingaktóry jest obecnie w trasie po Europiebędzie hucznym i dynamicznym wydarzeniem, skupiającym się na najbardziej kochanych przez fanów utworach napisanych przez artystę i obejmującym twórczość siedemnastokrotnego zwycięzcy Grammy, zarówno solową, jak również jako członka zespołu The Police.

„Podczas koncertu, który został okrzyknięty „mistrzowskim występem od początku do końca” fani usłyszą m.in. takie przeboje jak Englishman in New YorkFields of GoldShape of my heart, Every Breath You Take, Roxanne czy Message in the Bottle, które artysta zaśpiewa w akompaniamencie zespołu rockowego” – informują organizatorzy.

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku, 28 czerwca od 10.00 na LiveNation.pl.

  • Członkowie Fan Clubu Stinga będą mogli zakupić bilety od wtorku, 25 czerwca od 10.00 do środy, 26 czerwca, do 17.00.
  • Posiadacze kart Citi będą mieli dostęp do przedsprzedaży od środy, 26 czerwca, od godz. 10.00 do czwartku, 27 czerwca, do godz. 17.00.
    Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się w czwartek, 27 czerwca o 10.00 i potrwa do 17.00.

kr

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca