Sylwester w Tauron Arenie Kraków tylko dla zaszczepionych

Można kupować bilety na Sylwestera w Tauron Arenie. To zabawa inspirowana filmami o słynnych agentach. Udział w niej jest nie tylko dość kosztowny – Sylwester w Tauron Arenie Kraków jest tylko dla zaszczepionych na koronawirusa.

„Szyk, elegancja, wykwintne jedzenie, muzyka na żywo oraz DJ. Jeśli marzy Wam się wieczór inspirowany filmami o słynnych agentach zapraszamy na Sylwester w strefie VIP TAURON Areny Kraków. Wybierzcie stroje z Waszego ulubionego filmu o szpiegach, tajnych agentach, czarnych charakterach i w wyjątkowym stylu przywitajcie Nowy Rok w największej arenie w Polsce” – czytamy w zapowiedzi zabawy sylwestrowej w hali widowiskowo-sportowej w Krakowie.

31 grudnia 2021 roku strefa VIP TAURON Areny Kraków zamieni się w salę balową. Rezerwując miejsca będzie można wybrać stoliki w restauracji lub zaprosić gości do jednej z ekskluzywnych lóż. Koszt: miejsce przy stoliku w restauracji VIP – 500 zł od osoby, miejsca w loży – wycena indywidualna w zależności od wielkości loży i liczby gości.

We Foyer strefy VIP będzie parkiet do tańczenia przy muzyce na żywo oraz muzyce odtwarzanej przez DJ-a. Tuż przed północą, na głównym ekranie – CUBE w Arenie Głównej zegar będzie odliczał ostatnie sekundy Starego Roku.

Wykwintne jedzenie zapewni szef kuchni TAURON Areny Kraków z firmy Meta. W menu znajdą się m.in. magiczne pudełko z przystawkami, a w nim: foie gras z białą czekoladą i truflą, ceviche z sandacza z czarnuszką oraz tatar ze strusia z kawiorem. Daniem głównym będzie perliczka z puree truflowym, salsefią opalaną i sosem szafranowo-tymiankowym. Przygotowane zostaną również dania w wersji wege.

Na gości czekać będzie również zimny bufet z kilkunastoma propozycjami do wyboru m.in. ostrygami Fine de Claire, ośmiornicą z salsą z jabłek, pate drobiowym z wiśnią oraz dania, po których agenci czują się lepiej: barszcz czerwony z pasztecikami z ciasta francuskiego i filet z gęsi z sosem śliwkowym i zapiekanką gratine. Wśród deserów znajdą się m.in. mini ptysie z kremem, sernik New York i bezy z kremem i owocami. Do dyspozycji gości będzie również open bar, a w nim napoje zmieszane, ale niekoniecznie wstrząśnięte.

Sylwester w TAURON Arenie Kraków
31 grudnia 2021 roku (piątek)
Rozpoczęcie: godz. 20:00

 • Miejsce przy stoliku w restauracji VIP – 500 zł / osoba.
 • Miejsca w loży – wycena indywidualna w zależności od wielkości loży i liczby gości.
  W cenie imprezy są: menu złożone z przystawek, dania głównego, deserów, zimnej płyty i dań gorących, open bar; parking.
  Obostrzenia związane z COVID-19: w wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby zaszczepione przeciw Covid-19.
  Przed opłaceniem rezerwacji konieczne będzie wypełnienie oświadczenia dostępnego na stronie: rezerwacje@arenacatering.pl.
  W wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
  Rezerwacja miejsc jest prowadzona pod adresem e-mail: rezerwacje@arenacatering.pl. Dodatkowe informacje są udzielane pod numerem telefonu +48 533 250 100 (w godz. 10:00-16:00).

(red)

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie