„Rada„Rada„Rada
„Rada„Rada„Rada

Szczęśliwa mama w zdrowym ciele – spotkanie z Pauliną Holtz w Serenadzie

Musisz przeczytać

Rehabilitacja po Covidowa
Rehabilitacja po Covidowa

Każdy z nas wie, jak ważna jest codzienna aktywność. To nie tylko wzmocnienie ciała czy poprawa kondycji, ale również niezawodny zastrzyk endorfin. Jednak aby móc cieszyć się zdrowym ciałem jak najdłużej, trzeba dostosować formę treningu do swoich możliwości. O to jak dbać o siebie po ciąży, w okresie menopauzy czy po prostu na co dzień, opowie uczestniczkom warsztatów „Szczęśliwa mama w zdrowym ciele” Paulina Holtz. Warsztaty odbędą się 13 maja w sklepie Martes Sport w Centrum Serenada w trzech turach: o 16.45, 18.15 oraz 19.45.

O tym, że zdrowe ciało i zrównoważony trening przynoszą same korzyści, nie trzeba nikogo przekonywać. Warto jednak nauczyć się, jak dbać o siebie, aby zachować bezpieczeństwo i szybko wrócić do formy. Dla wszystkich aktywnych kobiet, które chcą zadbać o swoje ciało, Centrum Serenada przygotowało spotkanie z Pauliną Holtz – Ambasadorką Świadomej Mamy, aktorką filmowa i teatralną,  autorką książek i miłośniczką zdrowego trybu życia. Co czeka uczestniczki warsztatów?

– Opowiem o bezpiecznym treningu i dobrych nawykach, które sprawią, że będziesz cieszyć się mocniejszym ciałem, dobrą kondycją mięśni i lepszym wyglądem. Przyjdź koniecznie i przynieś swoją dobrą energię! – zachęca Paulina Holtz.

„Szczęśliwa mama w zdrowym ciele” to już drugie z cyklu czterech spotkań odbywających się dla mam w Serenadzie. Kolejne warsztaty (20 i 27 maja) poprowadzi Aneta Wątor oraz Monika Mrozowska.

Klub MAM MOC Centrum Serenada to wyjątkowy program skierowany do obecnych i przyszłych mam. Dołączenie do klubu jest bezpłatne i daje wiele korzyści. Aby otrzymać kartę członkostwa, wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się w naszym Punkcie Informacyjnym.

Wszystkie mamy uczestniczące w spotkaniu będą miały możliwość pozostawienia swoich pociech w Bricks 4 Kidz (od 3. roku życia) oraz w Leopark (od 4. roku życia).

Wstęp na warsztaty jest wolny, można się na nie zapisać pod numerem telefonu: 512 718 635. Liczba miejsc jest ograniczona.

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf, New Look czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada, gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków.

Harder
Harderfit
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca