Szukasz elektryka w Krakowie? Wybierz Pawła Kękusia i jego firmę!

W naszych firmach, domach czy mieszkania problemy z szeroko rozumianą instalacją elektryczną oraz prądem zdarzają się naprawdę często. Ich usunięcie często jednak nie okazuje się zadaniem prostym, a dla osób bez odpowiedniej wiedzy, sprzętu czy doświadczenia, może się okazać również po prostu niebezpieczne. Z tego powodu zawsze warto mieć numer telefonu do elektryka, który o każdej godzinie dnia i nocy będzie nam w stanie pomóc. I między innymi takie usługi świadczy na terenie Krakowa oraz okolic Paweł Kękuś wraz ze swoimi pracownikami!

Paweł Kękuś posiada aż 10 lat doświadczenia w swojej branży, dzięki czemu możemy być pewni, że poradzi sobie nawet z problemami nie tylko trudnymi, lecz nawet niestandardowymi. Kiedy wybiera swoich pracowników, również zwraca uwagę na wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu może pracować z najlepszymi. W Krakowie i okolicach świadczy m.in. usługę pogotowia elektrycznego, która działa 24/7. Jest to idealne rozwiązanie wtedy, gdy sytuacja jest naprawdę poważna i poszukujemy elektryka w Krakowie – w końcu problemy z instalacją elektryczną mogą zagrażać nawet życiu lub zdrowie czy to mieszkańców domu, czy pracowników danego biura. W takich przypadkach nie można czekać. Oczywiście w trakcie wielu świąt czy innych dni wolnych od pracy, podobne problemy również mogą się zdarzyć, dlatego warto zawsze mieć zapisany numer telefonu do pogotowia elektryczne – już teraz dodaj do swoich kontaktów nr 511-965-717.

Pogotowie elektryczne nie jest jednak jedyną usługą, którą świadczy Paweł Kękuś wraz ze swoimi pracownikami. O ile usuwanie awarii jest ważnym elementem ich pracy, to podejmują się również innych zleceń. Oto one – zobacz, kiedy wskazana jest wizyta elektryka w Twoim domu lub firmie oraz dowiedz się, w czym Paweł Kękuś i jego firma mogą Ci pomóc.

• Usługa podłączania sprzętu AGD – chociaż nie wydaje się to zadanie trudne, powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że w niektórych przypadkach wizyta elektryka powinna być koniecznością. Wynika to z faktu, że w przypadku niektórych urządzeń, a zaliczają się do nich m.in. płyty indukcyjne, w karcie gwarancyjnej konieczny jest podpis osoby, która ma odpowiednie uprawienia do podłączania takiego sprzętu – a posiadają je oczywiście elektrycy. W przypadku braku wspomnianej parafki, producent lub sprzedający sprzęt mogą odrzucić nasze roszczenia reklamacyjne, ponieważ problemy z działaniem sprzętu mogą wynikać z jego nieprawidłowego podłączenia – w końcu zajęła się tym osoba, która zdaniem producenta, nie ma do tego odpowiedniej wiedzy i umiejętności.

• Usługa zmiany przydziału mocy – jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć przydział mocy w swoim domu, mieszkaniu czy firmie. Zbyt mały przydział może skutkować tym, że część urządzeń nie będzie działać a na usługę taką najczęściej decydują się osoby, które rezygnują z gazu w swoich firmach, domach i mieszkaniach. Wtedy decydują się na zakup płyt indukcyjnych czy czajników elektrycznych, które wraz z pozostałymi domowymi urządzeniami będą wymagały większego przydziału mocy. Po wykonaniu takiej usługi zlecający otrzymuje odpowiednie zaświadczenie – w nim znajdują się informacje, że przydział został zmieniony, a domowa instalacja elektryczna może zostać ponownie podłączona do sieci oraz może być dalej wykorzystywana.

• Usługa wykonywania i wymiany instalacji elektrycznych – na podstawie wcześniejszych planów Paweł Kękuś wraz ze swoimi pracownikami może nie tylko wykonać nową instalację elektryczną, lecz również wymienić starą na nową. Wymiana instalacji zaleca się w przypadku, gdy w danym budynku występuje instalacja starego typu, wykonana najczęściej z aluminium – w obecnej chwili nie jest to rozwiązanie bezpieczne, a wynika to głównie z faktu, że instalacje tego typu nie są przystosowane do tak dużego poboru prądu, jaki obecnie występuje w firmach czy gospodarstwach domowych. Ceny usługi zawsze ustalane są indywidualnie, a jej realizacja najczęściej trwa raptem kilka dni!

Oczywiście to tylko fragment z bardzo szerokiej oferty firmy Pawła Kęskusia. Znajdziemy w niej również usługi wykonywania różnorodnych pomiarów instalacji elektrycznej, wymiany starych bezpieczników na nowe, wymiany gniazdek czy całego oświetlenia, montaż rozdzielni czy nawet wieszanie lamp. Widać więc, że oferta jest rozbudowana i niezwykle kompleksowa. Wieloletnie doświadczenie i obecność na krakowskim rynku sprawia, że wielu klientów zaufało Panu Pawłowi, wielu z nich – gdy tylko pojawia się taka konieczności – wraca do niego, ponieważ usługi nie tylko prezentują się konkurencyjnie od strony cenowej, lecz zawsze wykonywane są z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Jeżeli kiedykolwiek okaże się, że potrzebujesz profesjonalnych usług elektrycznych w Krakowie bądź jego okolicach, nie czekaj i zadzwoń pod numer 511-965-717!

Zobacz także