Szukasz pracy? Przyjdź do Tauron Areny

Musisz przeczytać

Ponad 80 firm, w tym wiele poszukujących pracowników, pojawi się na „Majówce z pracą”, która odbędą się 12. maja w Tauron Arena Kraków. – Targi pracy skierowane są w szczególności do osób, które poszukują zatrudnienia, zastanawiają się nad zmianą dotychczasowej pracy, a także do młodzieży stojącej przed wyborem swojej drogi zawodowej – mówi Katarzyna Murdza z Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

"Majówka z pracą"
„Majówka z pracą”

– Uczestnictwo w targach to doskonała okazja do zapoznania się z szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także szansa bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami – dodaje.

W wydarzeniu weźmie udział 85 wystawców. Obecne będą firmy poszukujące pracowników, a także agencje pracy oraz instytucje zewnętrzne, które przedstawią uczestnikom targów ofertę pomocy, przede wszystkim w zakresie szkoleń, poradnictwa zawodowego oraz uczestnictwa w aktualnie realizowanych projektach.

Krakowski Urząd Pracy uruchomi natomiast stanowisko doradców zawodowych. – Doradcy chętnie pomogą uczestnikom targów w wyborze odpowiedniej pracy, zgodnej z umiejętnościami i zainteresowaniami, udzielą informacji jak dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawcą, a także pomogą w napisaniu życiorysu czy też listu motywacyjnego – zachęca Murdza.

Udział w „Majówce z pracą” jest bezpłatny. Tagi odbędą się w czwartek (12. maja) w godzinach 10 – 14 w Tauron Arenie Kraków. Lista wystawców oraz wykaz wolnych miejsc znajduje się na stronie Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

(ip)

fot. franklin_hunting via Foter.com

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca