Szukasz w Krakowie masażu, kosmetyczki a może SPA na wieczór panieński? Wybierz TO miejsce!

Spa to idealne miejsce, gdy poszukujemy ukojenia, odpoczynku czy w końcu miejsca, gdzie możemy o siebie zadbać. To również idealne i bardzo popularne miejsce na organizację wieczoru panieńskiego. Jeżeli poszukujecie odpowiedniego Spa w Krakowie, koniecznie sprawdźcie ofertę Moonlight Spa, znajdującego się w samym sercu Krakowa, przy ul. Bonifraterskiej 2.

Co to jest Spa?

Sama nazwa Spa jest oczywiście skrótem, jednak nie z języka angielskiego, lecz z łacińskiego Sanus Per Aquam, co w tłumaczeniu na język polskim oznacza zdrowie dzięki wodzie. Samo określenie Spa obecnie oznacza szereg różnorodnych zabiegów na ciało, mających poprawić nasze samopoczucie oraz wygląd. Spa może być również określeniem nowoczesnego salonu odnowy biologicznej, gdzie wspominane już zabiegi na nas czekają. W ich skład mogą wchodzić m.in. różnorodne peelingi, zabiegi na twarz czy masaże.

SPA Kraków

Jakie masaże wybrać?

W Moonlight Spa mamy bardzo szeroki wybór masaży w Krakowie. Dzięki temu każda z klientek czy każdy z klientów znajdzie tutaj coś na siebie. Warto pamiętać, że poszczególne masaże mają różne działanie i warto wybrać taki, który będzie odpowiednio dopasowany do naszych potrzeb. W skład masaży, które dostępne są w Moonlight Spa, mamy:

• Masaże wyciszające,
• Masaże energetyczne,
• Masaże odżywcze,
• Masaże rozgrzewające,
• Masaże wyszczuplające.

Każda z powyższych grup masaży oferuje zawarte w nich, konkretne masaże. Przykładowo, w ramach masaży wyciszających, możemy się zdecydować na:

• Inny wymiar relaksu – masaż zawierający elementy masażu relaksacyjnego oraz hawajskiego Lomi Lomi Nui.
• Magiczny rytuał – masaż, który m.in. poprawia ukrwienie oraz odżywia skórę naszej twarzy.
• Magia dotyku – idealne rozwiązanie dla osób, które skarżą się na efekt przemęczonych nóg.
• Pełnia szczęścia – idealny dla osób zestresowanych, u których stres wpływa m.in. na bóle karku,
• Harmonia zmysłów – idealny dla osób z przemęczonymi stopami, wpływający na relaks i odprężenie całego ciała.

A to tylko propozycja zawarta w jednym rodzaju masaży! Ilość oferowanych przez Moonlight Spa masaży jest naprawdę duża, dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Pamiętajmy jednak, by odpowiednio je dobierać. Jeżeli skarżymy się na bóle czy podobne dolegliwości, warto to złości, a obsługa pomoże dobrać taki masaż, który pomoże nam w walce z tym problemem. Jednocześnie, masaże dotyczą różnych części naszego ciała, co również trzeba mieć na uwadze.

Dodatkowo pamiętajmy, by mieć na uwadze również nasze, prywatne preferencje – nie każdy przepada za masażami na gorąco, zwłaszcza z użyciem gorących kamieni. Najłatwiej – jeżeli nie jesteśmy pewni, co wybrać – opisać nasze preferencje i oczekiwania, a obsługa tego Spa w Krakowie na pewno pomoże nam w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Co robi kosmetyczka?

W Moonlight Spa możemy liczyć na liczne zabiegi, które będą wykonywane m.in. przez kosmetyczki z naprawdę dużym doświadczeniem. Czy jednak zajmuje się kosmetyczka w Krakowie i jakie są jej kompetencje?

Główne zadania kosmetyczki możemy podzielić na dwa ich rodzaje. Pierwszy będzie zdecydowanie bardziej związany z ofertą Moonlight Spa – mowa oczywiście o wykonywaniu różnorodnych zabiegów, których zadaniem jej poprawa stanu skóry twarzy naszych klientek i klientów. Zabiegi oczyszczające, nawilżające, liftingujące czy w końcu uszczuplające naczynka – to coś, czym zajmuje się kosmetyczka, również w Moonlight Spa.

Nie możemy jednak zapomnieć o drugim rodzaju usług, które może ona wykonywać – to te, które związane są z upiększaniem ciała, a konkretnie twarzy. Wykonywanie makijażu, przedłużanie rzęs, ich zagęszczanie, makijaż permanentny i podobne zabiegi, to również zadanie kosmetyczek.

Wieczory panieńskie – pomysły

Zorganizowanie wieczoru panieńskiego, który wywoła u przyszłej Panny Młodej prawdziwy efekt WOW, nie jest zadaniem prostym. Na pewno, jeżeli chcemy ją miło zaskoczyć, nie powinniśmy ograniczać się jedynie do imprezy do białego rana w odpowiednim do tego miejscu, ale również na dodatkowych atrakcjach. Dla wielu przyszłych Panien Młodych idealnym wyborem okaże się właśnie Spa.

Czemu tak jest? Powodów jest przynajmniej kilka.

Po pierwsze, przyszłej Pannie Młodej na pewno będzie zależało na tym, by pięknie wyglądać podczas ślubu oraz wesela. Dzięki temu, jeżeli tylko zdecydujemy się na odpowiednie zabiegi dla niej, będzie ona mogła zadbać m.in. o kondycję skóry twarzy, co na pewno sprawi jej ogromną przyjemność!

Dodatkowo, Spa jest miejscem, gdzie idealnie się wypoczywa. Liczne masaże czy inne zabiegi sprawiają, że kobiety właśnie w Spa tak wspaniale się relaksują. A przed ślubem na pewno Pannie Młodej doskwiera sporo stresu – jeżeli więc chcemy jej w tym ulżyć, wybór Spa oraz odpowiednich masaży i zabiegów na pewno będzie dla niej prawdziwym wybawieniem w tym stresującym okresie.

Na koniec, warto wspomnieć, że Moonlight Spa jest idealnym wyborem, ponieważ znajduje się w samym sercu Krakowa. Okolica jest nie tylko piękna, ale również umożliwia nam szybkie dotarcie do dowolnego klubu. Dzięki temu nie tracimy niepotrzebnie czasu. Dodatkowo, na miejscu możemy liczyć na wspaniałą obsługę i szeroką ofertę, dzięki czemu bez problemu dobierzemy odpowiednie zabiegi nie tylko dla przyszłej panny Młodej, ale i dla pozostałych uczestniczek wieczoru panieńskiego w Krakowie. Na uczestniczki wieczorów panieńskich czeka tutaj również specjalna oferta, zawierająca m.in. promocyjne ceny – więcej o nie można dowiedzieć się na stronie internetowej Moonlightspa.pl.

Zobacz także