Takiego sklepu z butami w Krakowie jeszcze nie było

Eobuwie.pl to popularny sklep internetowy. Teraz ta marka ma także sklep stacjonarny w galerii handlowej Bonarka w Krakowie. W ofercie produkty od eobuwie.pl, interaktywne przymierzalnie oraz popularne usługi: esize.me i Reserve&Collect.

To 28. sklep spółki na terenie kraju. W krakowskim salonie (poziom I galerii), który zajmuje ponad 1 300 mkw., postawiono na pełną digitalizację. Produkty prezentowane są na tabletach i ekranach multimedialnych. Oprócz dotychczasowych rozwiązań, znanych ze sklepów stacjonarnych eobuwie.pl, w nowym koncepcie wyodrębniono przestrzeń dla interaktywnych przymierzalni. Klienci mogą skorzystać z wygodnej usługi Reserve&Collect i zarezerwowane produkty przymierzyć w nowoczesnych garderobach. W dowolnym momencie mogą zamówić do sklepu produkty z oferty online eobuwie.pl oraz MODIVO. Kiedy zamówienie będzie skompletowane, otrzymają powiadomienie SMS.

Do dyspozycji klientów jest również usługa esize.me. To system skanowania stóp w 3D. Dzięki niemu klient otrzymuje rekomendację rozmiaru obuwia z całej oferty dostępnej online, niezależnie od marki czy fasonu. I to wszystko bez konieczności przymierzania butów. Dla aglomeracji krakowskiej przygotowywana jest także usługa “eobuwie.pl express”, czyli dostaw tego samego dnia.

– Stawiamy na najwyższe standardy obsługi, dlatego na terenie aglomeracji krakowskiej jeszcze w tym roku zaoferujemy dostawę tego samego dnia. Zaproponujemy klientom konkretne przedziały czasowe, aby mogli określić dogodną godzinę wizyty kuriera z zakupami – mówi Damian Zapłata, prezes eobuwie.pl S.A. – Koncept sklepu stacjonarnego z dostępem do oferty dwóch niezależnych brandów to kolejny innowacyjny krok, który wynika ze strategii omnichannel spółki. Na miejscu dostępnych będzie blisko 150 tys. produktów z oferty premium, casual i sport. Wykorzystujemy rozwiązania umożliwiające jak najłatwiejszy zakup, przeglądanie kompletnej oferty online oraz sięganie po modowe inspiracje – dodaje.

Fot. materiały prasowe

W związku z otwarciem w salonie obowiązują specjalne akcje rabatowe, nawet do -60%, organizowane są także liczne konkursy z nagrodami od marek partnerskich.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie