Teczki ofertowe z nadrukiem – najlepsze porady

Jeśli Twoja firma jeszcze nie zainwestowała w teczki ofertowe, najwyższy czas to zmienić. To drobiazg, który udowadnia, że nie potrzeba dużych funduszy, by działalność nabrała prestiżu. Aby środki zainwestowane w tego rodzaju promocję szybko się zwróciły, należy jednak zadbać o przemyślany projekt i perfekcyjne wykonanie. Sprawdź garść naszych porad na temat najlepszych teczek firmowych.

Teczki z logo firmy – dlaczego warto?

Nie każda firma chętnie inwestuje w gadżety marketingowe. To jednak poważny błąd. Takie niedrogie drobiazgi, jak np. teczki na dokumenty z nadrukiem, niesamowicie wpływają na wizerunek działalności. Wystarczy, że postawisz się w sytuacji swojego potencjalnego kontrahenta i zastanowisz się, czy wolałbyś dostać umowę lub inne dokumenty „luzem” albo np. w zwykłej biurowej koszulce, czy też w estetycznej teczce z logo firmy… Nie ma wątpliwości, które z tych rozwiązań prezentuje się lepiej i zyska Ci zaufanie partnerów biznesowych oraz klientów!

Teczka reklamowa – perfekcyjna realizacja

Personalizowane teczki ofertowe mają szansę odnieść skutek jedynie wtedy, jeśli będą odpowiednio wykonane. Przecież nikt nie chce, żeby jego firma kojarzyła się z bylejakością! To dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego producenta. Jak mówi przedstawiciel firmy OpenPrint.pl: teczki na dokumenty z nadrukiem to tylko pozornie prosty temat. Można bowiem w jednym projekcie zastosować wiele kombinacji różnych rozwiązań, by uzyskać pożądany efekt. To dlatego produkujemy zarówno jedno-, jak i dwubigowe teczki z logo firmy, a ponadto oferujemy szereg opcji dotyczących użytych materiałów i wykończenia.

Idealna teczka firmowa – pomyśl o funkcjonalności

Warto również zadbać o to, by teczki papierowe z nadrukiem były funkcjonalne. Dzięki temu wielu obdarowanych chętnie wykorzysta je ponownie. To zaś oznacza ich większe przywiązanie do firmy, a także większą ekspozycję produktu z logo. Najlepiej sprawdza się standardowy format A4 wykonany z grubszego, trwałego papieru. Niekiedy warto rozważyć dodanie gumki z zakuwkami, która pomoże zabezpieczyć zawartość. Przydatne może się też okazać miejsce na wizytówkę. Ponadto warto rozważyć typ teczki. Klasyczna, jednobigowa będzie idealna do przechowywania i transportu pojedynczych kartek. Jeśli jednak chcesz wykorzystywać teczkę firmową również do grubszych dokumentów, wybierz wariant dwubigowy (z szerszym grzbietem).

Efektowne i efektywne teczki ofertowe

Tym, czemu warto poświęcić dużo uwagi, jest też projekt graficzny do nadrukowania na teczce. Absolutnie nie może on być zlepkiem przypadkowych elementów. Powinien być przygotowany przez profesjonalistę – umożliwia to uzyskanie efektu, który będzie przyjemny dla oka, a jednocześnie skuteczny w przekazywaniu najważniejszych informacji na temat firmy. Nawet jeśli wydaje Ci się, że wiesz, jak powinna wyglądać Twoja teczka, skonsultuj się z fachowcem i wysłuchaj jego uwag. Gdy projekt będzie gotowy, warto wydrukować próbny egzemplarz i sprawdzić, jak prezentuje się w rzeczywistości.

Dopracowany projekt to skuteczne teczki papierowe z nadrukiem

Prawidłowe przygotowanie projektu obejmuje również wiele kwestii technicznych – począwszy od doboru kolorystyki, która zostanie odpowiednio odwzorowana przez maszyny drukujące, poprzez spady i czcionki, a skończywszy na rozdzielczości użytych obrazów. Tylko solidnie zrealizowana koncepcja będzie prezentować się po wydruku równie dobrze co na ekranie komputera. Dlatego nie wahaj się korzystać z pomocy – taką możliwość często udostępniają również drukarnie.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie