Tragiczny dzień na kąpieliskach w Krakowie. Utonęła jedna osoba, druga od wczoraj jest poszukiwana

Musisz przeczytać

Afrykańskie upały nie ustępują. We wtorek termometry w Krakowie pokazywały 34 stopnie Celsjusza, dlatego kąpieliska na terenie miasta przeżywały prawdziwe oblężenie. Niestety, nie obyło się bez tragedii. Jedna osoba utonęła w Przylasku Rusieckim, a druga jest poszukiwana od wczoraj na terenie zalewu Bagry. a

AKTUALIZACJA: w środę po południu z zalewu Bagry wyciągnięto ciało poszukiwanego od wczoraj mężczyzny. 

Przed południem 37-letni mężczyzna zniknął pod powierzchnią wody w Przylasku Rusieckim na niestrzeżonym kąpielisku. Poszkodowany został odnaleziony przez nurka na głębokości 4 metrów. 37-latek pod wodą przebywał około 30 minut. Pomimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł.

37-latek utopił się w zbiorniku wodnym nr 9 w Przylasku Rusieckim, fot. OSP Przylasek Rusiecki

Po godzinie 15 zamknięto część kąpieliska nad zalewem Bagry. Strażacy i nurkowie  rozpoczęli  poszukiwania 70-letniego mężczyzny. O zaginięciu poinformowała  jego żona. 70-latek miał jej powiedzieć, że idzie się ochłodzić w wodzie. Poszukiwania w zalewie Bagry prowadzili nurkowie. Policja sprawdziła także miejsce zamieszkania mężczyzny. Nie pojawił się on w domu. Wieczorem plaże na Bagrach zostały ponownie otwarte. Zaginionego nie udało się odnaleźć.

Od wczoraj nad zalewem Bagry trwają poszukiwania 70-letniego mężczyzny, fot. Czytelnik

Patrycja Bliska 

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca