Tragiczny weekend w Krakowie. Dwie ofiary śmiertelne

Kobieta zginęła w pożarze budki na placu targowym w Borku Fałęckim. Ciało mężczyzny strażacy wyciągnęli z wody w rejonie ulicy Wielkanocnej. Do obu tragicznych w skutkach zdarzeń doszło w Krakowie w sobotę, 5 lutego 2022 roku.

Do pożaru w Borku Fałęckim doszło w sobotę wczesnym popołudniem. Strażacy otrzymali zgłoszenie ok. godz. 13.15. Paliła się drewniano-blaszana budka na placu targowym w rejonie pętli tramwajowej w Borku Fałęckim. Kiedy strażacy dogaszali ogień, okazało się, że w środku są zwłoki, najprawdopodobniej kobiety.

Pożar na placu targowym Kraków

W sobotę po południu strażacy zostali wezwani do pożaru na placu targowym w Borku Fałęckim w Krakowie. W momencie przyjechania na miejsce płomieniami objęty był mały butik – drewniano-blaszana budka handlowa. Po ugaszeniu i oddymieniu w środku znaleziono zwłokiTożsamość osoby, która zginęła, będzie ustalana. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja

Posted by 112malopolska.pl on Sunday, February 6, 2022

Wieczorem strażacy interweniowali w rejonie ulicy Wielkanocnej. Okazało się, że w wodzie znajduje się ciało mężczyzny. Podjęta reanimacja nie przyniosła efektu – mężczyźnie nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Fot. Kraków112 – Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie

Okoliczności obu śmiertelnych zdarzeń będą wyjaśniane.

(red)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie