Zalew Kryspinów poleca się na wiosenne spacery

Zalew na Piaskach, położony na terenie wsi Budzyń w gminie Liszki, to wyjątkowe miejsce o każdej porze roku. Latem daje ukojenie w czasie upałów, jesienią idealnie sprawdza się na melancholijne spacery, zimą sprzyja zabawom w śniegu, a wiosną zachwyca widokiem budzącej się do życia przyrody. Nic więc dziwnego, że jest to jedno z najbardziej popularnych miejsc „nad wodą” wśród Krakowian. Położony zaledwie 20 min jazdy samochodem od centrum Krakowa, kusi mieszkańców swoimi dzikimi terenami i możliwością obcowania z naturą, której w Krakowie niestety wciąż brakuje.

O tej porze zapewne każdy z Was już myśli o lecie i z niecierpliwością czeka na otwarcie sezonu nad naszym urokliwym Zalewem. Uwierzcie nam, my również czekamy na ten moment, by zanurzyć się w orzeźwiającej wodzie. Niestety, trzeba będzie jeszcze troszkę poczekać, by znów móc cieszyć się wodnymi atrakcjami.

Na szczęście, już od jakiegoś czasu, możecie odwiedzać teren Zalewu na Piaskach i cieszyć się piękną pogodą, podczas wiosennych przechadzek. Szczególnie teraz, w tym trudnym dla nas wszystkich okresie izolacji, zapraszamy na spacery, które są niezbędne dla zachowania zdrowia. Przebywanie na świeżym powietrzu jest jak najbardziej wskazane i nawet 15-minutowy spacer w ciągu dnia może przynieść wiele korzyści prozdrowotnych. Zachęcamy Was już teraz do korzystania z terenów zielonych Zalewu, ale nie zapominajcie, że wciąż istnieją pewne ograniczenia w związku z epidemią. Pamiętajcie, że nadal zabrania się kąpieli, uprawiania sportów wodnych oraz organizacji pikników, biwaków, grilli i ognisk.

My już prężnie działamy i przygotowujemy Zalew na Piaskach na lato. Chcemy, by jak najlepiej służył plażowiczom w upalne dni. Robimy wszystko, by relaks nad Zalewem, był bezpieczny dla nas wszystkich. Wszystkie aktualności, można znaleźć na naszym Facebooku i Instagramie, gdzie przez cały czas publikujemy dla Was ciekawe treści. Jeśli tak jak my, tęsknicie za widokiem Zalewu letnią porą, zajrzyjcie na nasze Social Media, a na pewno się nie zawiedziecie. Regularnie publikujemy ciepłe wspomnienia z lata, które już niejeden raz pomogły nam przetrwać pochmurne dni.

Jeśli macie jakieś pytania, zapraszamy Was do kontaktu, a tymczasem do zobaczenia nad Zalewem na Piaskach!

Najnowsze

Co w Krakowie