Uber zapowiada ofensywę i…

Musisz przeczytać

Uber rośnie w siłę w Krakowie i zapowiada taksówkarską ofensywę. W przyszłym roku w pierwszej europejskiej centrali sieci Uber, która będzie zlokalizowana w Krakowie, zatrudnienie znajdzie 150 osób. Centrum będzie dbało o nadzorowanie działania aplikacji mobilnej sieci oraz o kontakt z klientami.

Kontrowersyjna firma, która na rynku krakowskim pojawiła się w ubiegłym roku, z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród klientów, jak i wśród kierowców decydujących się na włączenie w szeregi firmy. W przyszłym roku w stolicy Małopolski powstać ma pierwsze w Europie „Center of Excellence”, która ma zatrudniać około 150 osób. Podobne centra działają już w Limerick w Irlandii oraz w Ameryce Północnej i Azji.

Siedziba firmy będzie mieścić się w Browarze Lubicz. Centrum będzie odpowiedzialna za nadzorowanie pracy aplikacji mobilnej w oparciu o którą pracują kierowcy świadczący usługi dla Uber oraz klienci, którzy dzięki aplikacji mogą wyszukiwać dostępne samochody i zamawiać kierowców pod wskazany adres. Centrum będzie również pośredniczyć w kontaktach pomiędzy klientami, a kierowcami w razie wystąpienia problemów z ustaleniem adresu lub pozycji GPS.

Firma zapewnia, że wśród pracowników, którzy będą zatrudnieni w „Center of Excellence” nie muszą posiadać doświadczenia, a jedynie zaangażowanie w pracę i umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów.

(pt)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca