Ukradł foto pułapkę. Wcześniej urządzenie zrobiło mu zdjęcie

Policja publikuje zdjęcia z foto pułapki, która została skradziona blisko trzy miesiące temu. Widać na nim auto i mężczyznę, który najprawdopodobniej jest sprawcą kradzieży. Urządzenie zdążyło zrobić zdjęcie złodziejowi.

Ostatnie zdjęcia ze skradzionej foto pułapki

Zdjęcie 1 z 4

„Pomóż nam złapać złodzieja foto pułapki” – apelują policjanci z komisariatu Tarnów – Centrum. To oni prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do której doszło 9 stycznia 2022 roku, o godz. 14:55 w miejscowościami Nowe Żukowice.
Nieznany jak dotąd sprawca, jadący z pasażerem srebrnym samochodem (prawdopodobnie Ford Kuga), zatrzymał się na drodze biegnącej pod wiaduktem autostrady A4, po czym zerwał umieszczoną w metalowej skrzynce foto pułapkę. To urządzenie monitorowało przejście dla zwierząt w ciągu autostrady A4, na odcinku węzeł Tarnów Północ (Krzyż) – granica województwa małopolskiego i podkarpackiego (Stara Jastrząbka). Mężczyzna zabrał warte kilka tysięcy złotych urządzenie z oprzyrządowaniem, przytwierdzone do słupka ogrodzeniowego i odjechał. Foto pułapka – zanim została wyłączona – zdążyła zrobić zdjęcie mężczyźnie, a nawet zarejestrować wnętrze samochodu sprawcy.

– Wykonane do tej pory czynności nie dały odpowiedzi na pytanie kim jest złodziej. Możesz to zmienić. Jeśli znasz mężczyznę ze zdjęcia, byłeś świadkiem zdarzenia lub masz jakiekolwiek informacje mogące pomóc nam w ustaleniu tożsamości złodzieja – skontaktuj się z policją. Na twój telefon czekamy pod numerem 47 831 22 21. Nie chcesz dzwonić – napisz na adres mienie.centrum@tarnow.policja.gov.pl. Jeśli nie – udostępnij post jak możesz! Liczymy na Was Kochani, razem złapiemy złodzieja – apelują policjanci.

(red)

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie