Na Alei Jana Pawła II i Placu Centralnym prowadzone będą prace związane z malowaniem pasów.
W niektórych miejscach przeprowadzono wymianę nawierzchni jezdni na trasie prowadzącej od Ronda Mogilskiego do Placu Centralnego. Teraz drogowcy będą odtwarzali oznakowanie poziome. Prace mają być prowadzone wyłącznie nocą.
– Przejezdność na całym odcinku jest zachowana, jednak kierowcy mogą napotkać lokalne utrudnienia. Drogowcy proszą o zachowanie ostrożności. Zakończenie robót planowane jest na 28 czerwca, jednak termin ten może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne – czytamy w komunikacie.



