Uważajcie! Strefa Płatnego Parkowania znów się powiększa

Osoby parkujące między ulicami Emaus i Królowej Jadwigi piątek powinny zaznaczyć w kalendarzach na czerwono. Tego dnia powiększona zostanie Strefa Płatnego Parkowania.

W niedzielę SSP powiększyła się o dalszą część Krowodrzy, Zwierzyńca oraz Grzegórzek, a także o obszar między ulicami Kapelanka, Brożka, Wadowicką i Konopnickiej. A już w najbliższy piątek strefa powiększy się o nowy sektor C7 – między ulicami Emaus i Królowej Jadwigi, do Piastowskiej.

„W płatnej strefie mieszkańcy zobowiązani są do zakupu abonamentu mieszkańca. Obecnie mogą go nabyć na preferencyjnych warunkach. Abonament w wysokości 10 zł/miesiąc można zakupić stacjonarnie w biurze Strefy Płatnego Parkowania na ul. Reymonta (ZDMK, Oddział II). Zachęcamy do odwiedzin biura strefy w godz. 10:00-15:00 (do obsługi klientów w tych godzinach jest więcej okienek)” – informuje Zarząd Dróg Miasta Krakowa.

– Biorąc pod uwagę liczbę osób zgłaszających się do biura w celu zakupu abonamentu, jak również stosunkowo niską liczbę zawiadomień, możemy stwierdzić, że mieszkańcy są poinformowani o zmianach – uważa Marcin Hanczakowski, dyrektor Zarządu Dróg Miasta Krakowa.

ip

Najnowsze

Co w Krakowie