Viki Gabor nagrała piosenkę i teledysk z… Kayah! Musicie tego posłuchać! [wideo]

Kayah i Viki Gabor / fot. YouTube

Od wygranej w konkursie Eurowizji Junior Viki Gabor nie zwalnia tempa i cały czas nas zaskakuje! Młoda wokalistka nagrała piosenkę z jedną z największych gwiazd polskiej estrady – Kayah! Kawałek inspirowany jest romskimi i bałkańskimi melodiami, a teledysk jest kolorowy i przenosi widza do egzotycznej dżungli! Koniecznie musicie to zobaczyć! Czy ten kawałek okaże się hitem karnawału?

– Kiedy w połowie października, dostałam propozycję od Viki Gabor do wspólnego stworzenia karnawałowego singla, nie zastanawiałam się nawet pół sekundy! Od chwili kiedy pierwszy raz usłyszałam jak Viki zinterpretowała i zaśpiewała utwór Amy Winehouse przy akompaniamencie tylko gitary zakochałam się i poczułam, że ma ogromny talent. Potem poznałyśmy się osobiście w Meloradiu, bo zaprosiłam Viki do swojej audycji „Tu i teraz”. Okazała się być cudowną, miłą, bardzo skromną i uroczą osobą – zdradza Kayah. 

Bang! 💥Ja wspieram ją, ona mnie. Siostry dwie! 😍😍Kiedy w połowie października, dostałam propozycję od Viki Gabor do…

Opublikowany przez Kayah Wtorek, 7 stycznia 2020

Piosenka „Ramię w ramię” jest o więzi między kobietami i została stworzona z myślą o matkach, siostrach czy przyjaciółkach. 

– My pokazujemy Wam, że w tej siostrzanej miłości nie ma granic… Ja mam 52, a Viki – uwaga! – 12 lat, różni nas bagaż doświadczeń, ale kiedy Viki otwiera usta i wydobywa z siebie dźwięki, to ja czuję, że przede mną jeszcze sporo nauki – twierdzi gwiazda. 

Koniecznie zobaczcie piosenkę „Ramię w ramię”. Podoba Wam się?

 

Zobacz także