W Krakowie otwarto siódmy sklep sieci Kaufland

18 stycznia Kaufland otworzył swój nowy sklep przy ulicy Galicyjskiej. Jest to siódmy sklep tej sieci w Krakowie oraz 244. w Polsce. Powierzchnia sprzedaży wyniesie ok. 2800 mkw. Do dyspozycji osób zmotoryzowanych oddanych zostanie prawie 200 miejsc parkingowych.

W nowym sklepie będzie funkcjonowała usługa K-Scan wraz z kasami samoobsługowymi. Umożliwia ona samodzielne skanowanie produktów podczas zakupów za pomocą mobilnego skanera lub smartfonu z zainstalowaną aplikacją Kaufland. Ponadto, odwiedzający będą mieć do dyspozycji nowoczesne kasy samoobsługowe, cyfrowe panele zastępujące zwykłe czytniki cen i ekrany cyfrowe wyświetlające aktualne promocje. W sklepie znajdzie się również Strefa Świadomego Odżywiania bogata w produkty dedykowane osobom o szczególnych potrzebach żywieniowych – z obniżoną zawartością cukru, bezglutenowe, wegańskie i wegetariańskie.

Do pozostałych udogodnień należy m.in. punkt informacji dla klienta, szafki depozytowe, pomieszczenie z dostępem do przewijaka zaprojektowane z myślą o rodzicach z małymi dziećmi czy przestronny parking. Ponadto, zgodnie z ideą one-stop-shopping, w obiekcie znajdzie się wiele ciekawych punktów usługowych, takich jak tradycyjna krakowska piekarnia-cukiernia stworzona według najnowszego konceptu, salonik prasowy z ofertą kawową, sklep zoologiczny z szerokim asortymentem karmy i akcesoriów dla zwierząt, bankomat z funkcją wpłatomatu, a także lokalna sieć salonów fryzjerskich, optyk i punkt z dorabianiem kluczy.

W sklepie znajduje się także automat, który przyjmuje kaucjonowane butelki szklane, a w przyszłości także inne opakowania, które będą objęte system kaucyjnym. W obiekcie znajdzie się też piekarnia-cukiernia, salonik prasowy z ofertą kawową, sklep zoologiczny z szerokim asortymentem karmy i akcesoriów dla zwierząt, bankomat z funkcją wpłatomatu, a także lokalna sieć salonów fryzjerskich, optyk i punkt z dorabianiem kluczy. 

Na dachu budynku znajdują się panele fotowoltaiczne o mocy 200 kW. Przy sklepie zamontowana została również dwustanowiskowa stacja, przy której będzie można ładować pojazdy elektryczne. Dodatkowo sieć posadziła na terenie wokół obiektu niemal 200 drzew i krzewów.

Patrycja Bliska 

Najnowsze

Co w Krakowie