Weekendowe utrudnienia na autostradowej obwodnicy Krakowa

W sobotę i niedzielę (8-9 października 2022 roku) na autostradowej obwodnicy Krakowa kierowcy musza się liczyc z utrudnieniami. Na wiadukcie nad ulicą Księcia Józefa prowadzone będą roboty, ruch na autostradowej jezdni w kierunku Tarnowa zostanie ograniczony do jednego pasa.

Jak informuje Iwona Mikrut z krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, w sobotę i niedzielę wykonywane będą prace remontowe w obrębie kapy chodnikowej wiaduktu w ciągu A4, nad ul. Księcia Józefa. Roboty rozpoczną się w sobotę, 8 października 2022 roku, o godz. 8.00 i potrwają do niedzieli, 9 października 2022 roku, do godz. 15.00.

– Prace remontowe będą wykonywane w obrębie kapy chodnikowej wiaduktu w ciągu A4, nad ul. Księcia Józefa w Krakowie, na jezdni w kierunku Tarnowa. Naprawiana będzie nawierzchnia kapy chodnikowej. Położona zostanie nowa warstwa żywicy. W związku z pracami zostanie wyłączony lewy pas ruchu w kierunku Tarnowa. Ruch odbywał się będzie wyłącznie prawym pasem – wyjaśnia przedstawicielka GDDKiA.

Fot. GDDKiA Kraków

(GS)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie