Wiadomość dnia w krakowskich mediach: Primark otwiera sklep w Krakowie

Wczoraj ta wiadomość zdominowała krakowskie media. W Krakowie o planowanym otwarciu sklepu sieci Primark napisały wszystkie największe gazety i portale internatowe. Ba, były nawet wywiady z dyrekcją sieci. Otwarcie sklepu Primark w Warszawie przyciągnęło tłumy. Jak będzie w Krakowie? 

„Wiadomość ucieszy mieszkańców Krakowa”, „Ta informacja zapewne ucieszy fanów mody oraz tych, którzy szukają dobrej jakości w przystępnej cenie”, „Otwarcie sklepu Primark w Krakowie” informowały krakowskie media tradycyjne i elektroniczne. To bez wątpienia wiadomość, która zdominowała wczorajszy dzień w przestrzeni medialnej. Wystarczy zerknąć na komentarze pod artykułami o planowanym otwarciu aby zobaczyć jakim zainteresowaniem cieszy się ten temat.

Czy w Krakowie będą tłumy na otwarciu tak jak miało to miejsce w Warszawie? Dowiemy się już 10 listopada.

Primark w Krakowie będzie trzecim sklepem tej irlandzkiej sieci w Polsce. Obecnie zakupy możemy zrobić w Warszawie i Poznaniu, a wkrótce także w Krakowie oraz w Katowicach. Sklep znajdzie się w  centrum handlowym  Bonarka City Center przy ul. Henryka Kamieńskiego 11. Primark zlokalizowany będzie na dwóch piętrach galerii handlowej, a jego powierzchnia zajmie aż 3800m², czyli będzie to dotychczas największy sklep tej sieci w Polsce.

Primark to znana na całym świecie marka mająca w swojej ofercie ubrania, kosmetyki i wyposażenie wnętrz, a wszystko to w bardzo przystępnych cenach. Firma została założona w Dublinie w 1969 r. i obecnie posiada ponad 390 sklepów i niemal 1,5 mln mkw. powierzchni handlowej w 13 krajach: Irlandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Słowenii i Polsce.

(JS)

2 KOMENTARZE

Najnowsze

Co w Krakowie