Wieliczka nie uzna wyników plebiscytu o złotą piłkę? Radny przygotował projekt uchwały

Musisz przeczytać

Wielu kibiców piłki nożnej w naszym kraju poczuło wielki zawód, kiedy okazało się, że po raz siódmy Złotą Piłkę zdobył Lionel Messi, a nie po raz pierwszy Robert Lewandowski. Kamil Jastrzębski, radny Wieliczki, przygotował projekt uchwały w sprawie nieuznania wyników tego plebiscytu i ogłoszenia, że najlepszym piłkarzem na świecie jest Robert Lewandowski. Pod projektem uchwały radny wyjaśnił jednak, że to tylko żart.

Wcześniej jednak poinformował na Twitterze, że składa wniosek o nieuznanie wyników Złotej Piłki. „Doszło do olbrzymiej niesprawiedliwości, a jej ofiarą stał się Robert Lewandowski. W związku z tym – jako radny Wieliczki – proponuję, by miasto symbolicznie ogłosiło, że to Lewy jest najlepszym piłkarzem świata” – napisał radny i zamieścił projekt uchwały.

Kilkanaście godzin później radny wyjaśnił, że to był tylko żart. „Gratuluję każdemu, kto nie zorientował się, że projekt uchwały ws. Złotej Piłki składam wyłącznie dla żartów. Przy okazji dziękuję za zasięgi!” – napisał Kamil Jastrzębski.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca