Pożar popularnej kawiarni pod Krakowem. To było podpalenie. Sprawca został nagrany? [video]

W nocy z piątku na sobotę (7-8 października 2022) doszło do groźnego pożaru w Sierczy (gmina Wieliczka) pod Krakowem. Ogień objął popularny lokal gastronomiczny Nutetes Cafe & Pizza. Zniszczona została elewacja i ogródek. Właściciele dziękują za wyrazy troski i wsparcia, publikują w mediach społecznościowych video i apelują o pomoc w odnalezieniu sprawcy podpalenia.

Ktokolwiek może nam pomoc w ujęciu sprawcy podpalenia prosimy o informacje pod numer telefonu 604 281 472 lub na komisariat policji w Wieliczce 47 834 12 11

Posted by Nutetes Cafe & Pizza on Saturday, October 8, 2022

„Ktokolwiek może nam pomoc w ujęciu sprawcy podpalenia prosimy o informacje pod numer telefonu 604 281 472 lub na komisariat policji w Wieliczce 47 834 12 11” – czytamy na Facebooku Nutetes Cafe & Pizza.

Podczas pożaru spaliła się altana, ogień uszkodził część elewacji budynku. „W najbliższym czasie musimy obejść się bez ogródka, tym bardziej zachęcamy do korzystanie z opcji drive!” – apelują właściciele. Wielu internatów deklaruje w komentarzach, że wesprze zbiórkę na odbudowę zniszczeń.

Kochani, dziękujemy za troskę i miłe słowa! Postaramy się jak najszybciej ogarnąć ten bałagan! Spaliła się altana,…

Posted by Nutetes Cafe & Pizza on Friday, October 7, 2022

(red)

1 KOMENTARZ

Najnowsze

Co w Krakowie