„Rada„Rada„Rada
„Rada„Rada„Rada

Wielka Babka na Wielkanoc dla klientów Serenady!

Musisz przeczytać

Rehabilitacja po Covidowa
Rehabilitacja po Covidowa

Wielkanoc to wyjątkowy czas, pełen radości i bliskości. Aby podkreślić wiosenny klimat i domową atmosferę, Centrum Serenada już po raz kolejny, postanowiło osłodzić swoim klientom przedświąteczne oczekiwanie. Za każde 300 zł wydane na zakupy, klienci otrzymają w prezencie wielką 1,5 kg babkę wielkanocną – idealną na rodzinny stół wielkanocny.

Już od 13 marca, za każde zakupy o wartości co najmniej 300 zł i udokumentowane maksymalnie dwoma paragonami, klienci Centrum Serenada otrzymają wielką babkę wielkanocną od Cukierni Adam Adamek.

Aby otrzymać słodki upominek, należy zrobić zakupy w dowolnych punktach handlowych lub usługowych na terenie Centrum Serenada oraz zgłosić się w tym samym dniu do osoby obsługującej stoisko pro-sprzedażowe zlokalizowane w Centrum Serenada na Placu Spotkań poziom +1, przy wejściu od strony Multikina. Po zweryfikowaniu paragonu, wielka i pyszna wielkanocna babka, trafia w ręce klienta.

Wielkanocne babki będą dostępne do wyczerpania zapasów, a ich odbiór obowiązuje wyłącznie za okazaniem paragonu z tego samego dnia.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej www.centrumserenada.pl oraz w punkcie informacyjny w Centrum Serenada.

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf, New Look czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada, gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków

Harder
Harderfit
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca