Wielki test cateringu dietetycznego Power Meal w Krakowie

Musisz przeczytać

W ostatnich latach świat mocno przyspieszył, i wielu z nas żyje w ciągłym biegu. Doskwiera nam braku czasu na przyjemności, wspólne wyjścia, a nawet na domowe posiłki, i coraz więcej osób sięga po szybkie i proste rozwiązania, jakim jest jedzenie poza domem, nie zwracając przy tym uwagi na kaloryczność i wartości odżywcze swoich posiłków. Dla osób, które chcą zadbać o swoją dietę i zdrowy styl życia, świetnym rozwiązaniem może okazać się Catering Dietetyczny Power Meal Kraków. Diety pudełkowe zyskują coraz większą popularność, nie tylko wśród osób, które chcą trzymać się konkretnej diety, ale także wśród wszystkich, którzy po prostu nie mają czasu na codzienne przygotowywanie posiłków.

Czym jest dieta pudełkowa?

Założenia diety pudełkowej są bardzo proste. Wchodzisz na stronę firmy oferującej catering dietetyczny i wybierasz dla siebie odpowiednią dietę. Wachlarz diet do wyboru jest naprawdę szeroki, od diety wegetariańskiej i wegańskiej, aż po bardziej skomplikowane diety, takie jak paleo i dieta ketogeniczna. Wybierasz ilość kalorii, wskazujesz adres dostawy w Krakowie lub okolicach, opłacasz zamówienie i gotowe! Odpowiednio skomponowane posiłki na każdy dzień przyjadą prosto pod wskazany adres. Nie musisz ani martwić się o odpowiedni skład swojej diety, ani tracić czasu na przeliczanie kalorii i innych składników odżywczych. Wszystko to robimy za ciebie.

Nie jesteś pewien czy dieta pudełkowa to dla ciebie dobre rozwiązanie? W PowerMeal możesz zamówić dietę testową, od jednego do nawet trzech dni, aby się przekonać! Dla nowych klientów przygotowaliśmy specjalną zniżkę.

Dla kogo dieta pudełkowa?

Cateringi dietetyczne są świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto nie ma czasu na codziennie gotowanie i rozpisywanie posiłków. Idealnie sprawdzi się u młodych mam, które między pracą, dzieckiem i domem chciałyby chwilę odpocząć, zamiast zajmować się gotowaniem dla siebie posiłków, ale także u zabieganych businessmenów, którzy całe dnie spędzają w biurze. Jesteś singlem i nie chcesz gotować tylko dla siebie? Posiłki w pudełku sprawdzą się również u ciebie. Dieta pudełkowa to także dobra alternatywa dla osób z nietolerancjami pokarmowymi, które są już zmęczone ciągłym czytaniem składów produktów, aby przypadkiem nie zjeść czegoś co im zaszkodzi. Z cateringu dietetycznego korzystają również osoby, które chcą schudnąć, lub po prostu zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze, ale nie bardzo wiedzą jak się za to zabrać. Po catering dietetyczny coraz częściej sięgają też osoby intensywnie trenujące, którym szczególnie zależy na odpowiedniej kaloryce i odpowiednich proporcjach makroskładników.

Dlaczego warto wybrać PowerMeal?

Zdajemy sobie sprawę, że zmiana nawyków żywieniowych nie jest prosta, kiedy żyjesz w ciągłym biegu. Rozumiemy, że nie każdy ma czas na planowanie posiłków, obliczanie mikro- i makroskładników i gotowanie, dlatego zajmujemy się tym za Ciebie. Nasi dietetycy dbają o to, aby każda dieta była starannie dopasowana do Twoich potrzeb, ale równocześnie zawierała wszystkie potrzebne składniki odżywcze. Pilnujemy też, aby dania były zróżnicowane. Kiedy już mamy ułożony jadłospis, nasi kucharze dbają o to, aby posiłki były najwyższej jakości, smaczne i aromatyczne. Na końcu kierowcy pilnują, aby każdego dnia rozwieść zapakowane dania po całym Krakowie.

Nie wahaj się i przetestuj tani catering dietetyczny z dostawą do Krakowa. Dla wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic, którzy zdecydują się wykupić dietę w PowerMeal, mamy 5% zniżki na hasło: POWER5!

 

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca