Wielkie Otwarcie salonu AAA AUTO w Krakowie – Pasternik 69!

W najbliższą środę, 6 września, sieć salonów samochodowych AAA AUTO otworzy w Krakowie nowe centrum samochodowe przy ulicy Pasternik 69. To ogromny krok naprzód w ofercie motoryzacyjnej dla mieszkańców Krakowa i okolic. W tym miejscu do dyspozycji klientów będzie blisko 600 aut dostępnych od ręki.

Ceremonię otwarcia salonu poprowadzi najbardziej znana motoryzacyjna rodzina, czyli Joanna i Włodzimierz Zientarscy.

Motoryzacyjne święto dla wszystkich

Tego dnia od godziny 15:00 do 20:00 teren salonu wypełni się mnóstwem motoryzacyjnych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Na wszystkich, którzy odwiedzą tego dnia nowy salon AAA AUTO czekają atrakcje i konkursy. Nagrodą główną w jednym z konkursów będzie weekendowy pobyt dla trzech osób w czterogwiazdkowym hotelu i termach Bania w Białce Tatrzańskiej.

Motoryzacyjne atrakcje – symulatory i wiele więcej

Moto Park Kraków zorganizuje strefę bezpieczeństwa z symulatorem dachowania, wybuchu poduszki powietrznej oraz zderzenia. Każdy z uczestników w kontrolowany i bezpieczny sposób będzie mógł poczuć, co dzieje się podczas zderzenia samochodowego i dachowania. Instruktorzy będą opowiadać o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa za kierownicą oraz instruować co robić, aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji.

Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy samochodowy symulator VR, który sprawi, że poczują się jak zawodowi kierowcy samochodów wyścigowych.

Wymiana koła w Fiacie 126P AAA AUTO

Dla dorosłych specjalny konkurs – wymiana koła na czas w legendarnym Fiacie 126P, czyli popularnym „Maluchu” AAA AUTO. Pod okiem instruktora każdy będzie miał szansę spróbować swoich sił. Nie tylko będzie to świetna zabawa, ale także okazja do wygrania głównej nagrody – weekendowego pobytu dla trzech osób w czterogwiazdkowym hotelu i termach Bania w Białce Tatrzańskiej.

Dla miłośników elektrycznych rozwiązań – Tesla model 3

Dla wszystkich zainteresowanych przyszłością motoryzacji przygotowaliśmy coś specjalnego. Zarejestrowane osoby będą miały możliwość przetestowania elektrycznego samochodu Tesla model 3. Nasz zespół EV przybliży wszystkim zainteresowanym działanie samochodów elektrycznych. Krakowski oddział AAA AUTO stawia na rozwój sprzedaży aut elektrycznych i swoją ofertą chce przybliżyć dostępność tych aut.

Nowy salon, nowe możliwości

To wydarzenie jest nie tylko świętem motoryzacji, ale także przełomem w historii AAA AUTO w Krakowie. Nasze nowe centrum samochodowe zajmuje powierzchnię 15 900 m2 i oferuje blisko 600 samochodów do wyboru. To pięciokrotnie więcej niż w poprzedniej lokalizacji, co oznacza jeszcze więcej opcji do wyboru dla naszych klientów.

Nowe centrum samochodowe z pełną obsługą sprzedaży, zakupu również z finansowaniem zostanie oficjalnie otwarte w AAA AUTO w Krakowie przy ul. Pasternik 69. Do obsługi klientów służyć będzie ponad 550 m2 nowoczesnych biur. Pierwotny oddział znajdował się przez 6 lat w pierwotnej lokalizacji i nie był już w stanie sprostać stale rosnącemu zapotrzebowaniu

AURES Holdings kontynuuje tym samym plan ekspansji. Łącznie grupa AURES Holdings, operator sieci AAA AUTO, posiada w Polsce 12 oddziałów oraz ponad sześćdziesiąt przedstawicielstw lub centrów serwisowych we wszystkich pięciu krajach, w których prowadzi działalność. Oferuje łącznie 12 000 samochodów na terenie poszczególnych krajów. Od 2018 roku sprzedała w Polsce już ponad 105 000 samochodów

Zapraszamy na wielkie otwarcie!

Serdecznie zapraszamy na wielkie otwarcie salonu AAA AUTO przy ulicy Pasternik 69 w Krakowie, w środę 6 września w godzinach od 15:00 do 20:00.

Najnowsze

Co w Krakowie