„Rada„Rada„Rada
„Rada„Rada„Rada

Wisła Kraków staje na nogi! Świetna wiadomość i mocna deklaracja kibiców!

Musisz przeczytać

Rehabilitacja po Covidowa
Rehabilitacja po Covidowa

Jeszcze kilka tygodni temu taki scenariusz wydawał się równie prawdopodobny jak powrót do koalicja PO-PiS, ale teraz nabiera naprawdę realnych kształtów. Wisła otrzymała licencję w Ekstraklasie, a jej kibice planują pobić rekord Polski w sprzedaży karnetów!

Umówmy się – dzień bez ważnej informacji o Wiśle Kraków to dzień absolutnie stracony. To przyjeżdża biznesmen z Kambodży, to krezus ze Szwecji, a to znowu z pokładu ewakuuje się prezes Marzena Sarapta. Słowem – szopka, bałagan, pośmiewisko na cały kraj.

Ale to już było, a teraz jest zupełnie inaczej, bo z każdym dniem z Reymonta napływają tylko dobre wieści. Ostatnia jest taka, że dzięki wielkiej pracy wielu ludzi i 4 milionom zł pożyczki, Wiśle odwieszono licencję na grę w Ekstraklasie.

Informacja jeszcze dobrze nie została zakomunikowana, a kibice już wzięli sprawy w swoje ręce

O co chodzi? Trochę więcej możemy dowiedzieć się z facebooka:

„Piłkarze spłaceni, klub w końcu funkcjonuje tak jak powinien i rozsądni ludzie przejęli stery, ale sytuacja finansowa klubu wciąż jest zła – do zrobienia został więc ostatni, ale najważniejszy krok: zakup karnetów na najbliższą rundę” – piszą Socios Wisła Kraków.

Cel, jaki sobie postawili jest jak zdobycie bramki uderzeniem z połowy boiska, a mianowicie – pobicie rekordu kibiców Widzewa Łódź, którzy kupili aż 16 311 karnetów!

„Niemożliwe? Po ostatnich wydarzeniach w wiślackim słowniku nie ma takiego słowa :)” – podkreśla Socios Wisła.

Pierwszy mecz Wisła zagra 11 lutego w Zabrzu z Górnikiem, a tydzień później podejmuje Śląsk Wrocław.

jk

Harder
Harderfit
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca