Wisła Kraków „ukarze” swoich piłkarzy

Wisła Kraków rzuca kłody pod nogi swoich piłkarzy. Władze klubu nie zamierzają dalej stawiać na Radosława Cierzniaka i Konrada Handzlika, którzy podpisali już nowe kontrakty z Legią Warszawa – donosi Przegląd Sportowy. Obaj zawodnicy najbliższe miesiące, do momentu przeprowadzki do Warszawy, spędzą najprawdopodobniej na ławce rezerwowych.

W ostatnich tygodniach w klubie z Reymonta zrobiło się gorąco. Legia Warszawa wydała oficjalny komunikat, w którym poinformowała o podpisaniu kontraktu z dwójką piłkarzy występujących obecnie w barwach Wisły Kraków.

Ważne kontrakty obu zawodników oznaczają, że albo do końca sezonu będą zawodnikami Białej Gwiazdy, albo stołeczny klub będzie musiał zapłacić za nich kwotę odstępną. Nieoficjalnie wiadomo, że Wisła Kraków zażądała miliona złotych odstępnego za transfer Radosława Cierzniaka. Tymczasem Legia Warszawa nie zamierza płacić, bo już za kilka miesięcy będzie mogła cieszyć się nowym bramkarzem za darmo.

Podobna sytuacja dotyczy młodziutkiego Handzlika, który również póki co może zapomnieć o grze w Wiśle Kraków. W ten sposób władze klubu chcą ukarać piłkarzy, którzy mają ważne kontrakty – i jak podkreślają działacze Białej Gwiazdy, za plecami dogadali się z Legią Warszawa.

(pt)

Zobacz także