Wisła Kraków wymienia murawę. Klub jeszcze na tym zarobi

Na stadionie przy ul. Reymonta wymieniana jest murawa, na której drużyna „Białej Gwiazdy” zagra dopiero w sierpniu. Tymczasem na starej murawie Wiśle uda się jeszcze zarobić. Klub ogłosił, że sprzedaje murawę.

Fragmenty trawy mają być pakowane w pudełkach kartonowych o wymiarach 25×19 cm. Kibice mogą kupować trawę zarówno w sklepie na stadionie Wisły jak i poprzez internet. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej „Białej Gwiazdy”. Co istotne, dostępność takiej niecodziennej pamiątki jest ograniczona, bo ograniczone są wymiary boiska, na którym do niedawna grali wiślacy.

Ostatni raz murawa na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana była wymieniana w 2016 roku. Dotychczasowa murawa swój meczowy debiut miała podczas towarzyskiego meczu reprezentacji Polski – prowadzonej wówczas przez selekcjonera Adama Nawałkę – z Litwą. Nowa murawa pochodzi z tej samej plantacji, co nawierzchnia na Stadionie Narodowym czy na obiektach Radomiaka Radom, Widzewa Łódź i ŁKS-u.

Murawa Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana znajduje się w stałym posiadaniu TS Wisła Kraków SA – na podstawie umowy dzierżawy z Gminą Miejską Kraków, reprezentowaną przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

(JS)

2 KOMENTARZE

Najnowsze

Co w Krakowie