Wisła Kraków chce wykupić bazę treningową w Myślenicach. W klubie liczą, że wkrótce otrzymają odpowiedź w tej sprawie.
13-krtoni mistrzowie Polski wyliczyli, że przez blisko dekadę wynajmu centrum treningowego zapłacili 8,6 mln zł czynszu, a łącznie na bazę w Myślenicach wydali 14,5 mln zł.
W tej sytuacji zdecydowano, że klub spróbuje wykupić centrum treningowe, ale musi otrzymać na to zgodę Myślenic.
– Klub złożył ostateczną ofertę wykupu bazy w oparciu o operaty rynkowe. Głęboko liczymy, że zostanie ona przyjęta w tym tygodniu i poddana głosowaniu radnych. To będzie milowy krok, aby w kolejnych etapach rozpocząć rozbudowę bazy w Myślenicach – informuje Jarosław Królewski, prezes Wisły.
sport



