Wisła Kraków zmienia herb klubu. Ruszyła też nowa strona internetowa

Musisz przeczytać

Na tydzień przed rozpoczęciem nowego sezonu Wisła Kraków poinformowała kibiców o uruchomieniu nowej strony internetowej. Oprócz tego klub planuje  przywróceniu z delikatnymi modyfikacjami historycznego herbu klubu nawiązującego do tradycji wielosekcyjnego Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków.

Zarząd klubu podjął decyzję o przywróceniu z delikatnymi modyfikacjami historycznego herbu Wisły Kraków nawiązującego do tradycji wielosekcyjnego Towarzystwa Sportowego, który poza wartością samą w sobie wpisuję się zdecydowanie w obowiązujące obecnie trendy graficzne. Powrót do tradycyjnego herbu wymagać będzie wielu zmian znaków towarowych, w tym m.in. na oficjalnych produktach, na stadionie, w siedzibie Akademii czy w ośrodku treningowym w Myślenicach, dlatego z tych powodów zmiana herbu nastąpi od sezonu 2024/2025, a obecny sezon będzie służył przygotowaniu się do tej zmiany w sposób profesjonalny, polegający między innymi na opracowaniu nowej identyfikacji wizualnej klubu.

– Modyfikacja klubowego herbu będzie wymagała wielu zmian znaków towarowych, w tym między innymi w oficjalnych produktach, na stadionie, w siedzibach akademii oraz w przestrzeni internetowej. Z tych powodów zmiana herbu nastąpi od sezonu 2024/2025, a obecny sezon będzie służył przygotowaniu się do tej zmiany w sposób profesjonalny, polegający między innymi na opracowaniu nowej identyfikacji wizualnej klubu – poinformowała Wisła.

Od 13 lipca Wisła uruchomiła nową oficjalną stronę internetową, na której surfować można pod nowym adresem. Ten od dzisiaj to: wislakrakow.com. Nowa strona ma być bardziej funkcjonalna, bardziej dostosowana do urządzeń mobilnych. Strona ma być też rozbudowywana na bieżąco w oparciu o nowe technologie. Ma być też wprowadzona stała i regularnie aktualizowana wersja angielska. Dla kibiców od strony praktycznej niezwykle istotne jest to, że zmianie ulegną wszystkie systemy online klubu, w tym również system biletowy. Jest to dość skomplikowany proces, dlatego Wisła już teraz informuje i zabezpiecza się, że w ciągu kilku, kilkunastu dni mogą występować problemy z dostępem do jej serwisów internetowych.

(JS)

 

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca