Wisła już wcześniej to zapowiedziała, ale teraz poznaliśmy szczegóły. Krakowianie wkrótce udadzą się na mini-zgrupowanie do Arłamowa.
W sobotę krakowianie zagrają spotkanie ze Zniczem Pruszków. Są faworytami, choć w przypadku piłkarzy Radosława Sobolewskiego w tym sezonie to określenie często jest mylące.
Wiadomo już jednak, że po tym meczu zawodnicy Wisły udadzą się na mini-zgrupowanie do Arłamowa. Takie rozwiązanie trener zapowiadał już wcześniej, a teraz poznaliśmy szczegóły.
Wiślacy w byłej bazie reprezentacji Polski będą trenowali w dniach 9-13 października, a na koniec zgrupowania zmierzą się w sparingu z ekstraklasową Stalą Mielec.



