Wisła Kraków gra coraz lepiej i w klubie liczą, że pójdzie za tym wzrost frekwencji.
W trzech spotkaniach Wisła zdobyła siedem punktów i w końcu wskoczyła do strefy barażowej. Piłkarze Radosława Sobolewskiego zajmują piąte miejsce i marzenia o Ekstraklasie znów nabierają realnych kształtów.
By potwierdzić wysoką formę, krakowianie w piątek muszą pokonać Resovię. Mają im w tym pomóc kibice, którzy nabyli już niemal 9 tys. wejściówek. Na ponad dobę przed meczem to przyzwoity wynik, ale w klubie liczą na znaczną jego poprawę.
„Chyba stać Was na 𝐰𝐢𝐞̨𝐜𝐞𝐣! Co nie, Wiślacy” – napisał Wisła na facebooku, podając ostatnia oficjalną liczbę sprzedanych wejściówek – 8887.
Mecz Wisła Resovia w piątek o godz. 20.30.
jk



