Nowe połączenie lotnicze z Krakowa. Tam zawsze jest ciepło…

Musisz przeczytać

Wizz Air uruchomił dzisiaj (piątek, 4 lutego 2022) nowe połączenie do największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Do gorącego o każdej porze roku Dubaju będzie można polecieć dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki.

– Dubaj to wspaniałe miasto łączące egzotykę kultury arabskiej z nowoczesną architekturą, to także port przesiadkowy do innych miejsc na całym świecie – reklamuje nowe połączenie Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. „Dubaj, ze swoją fantastyczną architekturą i wszechobecnym luksusem, onieśmiela i fascynuje każdego, kto odwiedza tę niemal utopijną metropolię. Powiedzenie, że Dubaj jest niczym wielki plac zabaw, wcale nie byłoby przesadą. I właśnie z tego powodu miasto idealnie nadaje się na urlop z całą rodziną. Najmłodsi nie będą się tu nudzić, a dorośli przypomną sobie, co znaczy beztroska zabawa i dziecięca radość. Dubaj to także miejsce dla aktywnych. Szejk Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum, następca tronu Dubaju, wraz z Dubajską Radą Sportową ogłosili Dubai Fitness Challenge. Jego celem jest zachęcenie zarówno mieszkańców Dubaju, jak i odwiedzających go turystów do treningu” – czytamy w komunikacie portu lotniczego w Balicach.

Dubaj (fot. Wikimedia)

– Priorytetem Kraków Airport jest obecnie jak najszybsze odbudowanie bogatej i różnorodnej siatki połączeń – podkreśla Radosław Włoszek, prezes lotniska w Balicach. Jego zdaniem nowe połączenie linii lotniczej Wizz Air do Dubaju jest także szansą dla Krakowa i Małopolski, by odbudować potencjał turystyczny naszego regionu.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca