Wizz Air nie poleci z Balic przed 14 czerwca

Wizz Air, największa ogłosiła, że w wyniku przedłużenia restrykcji dotyczących lotów międzynarodowych linia zawiesza wszystkie loty w polskiej siatce połączeń do 14 czerwca. Dopiero po tej dacie samoloty węgierskiego przewoźnika mogą lądować na Balicach i startować z krakowskiego lotniska.

Węgierska linia czeka więc na pełne otwarcie granic. Wznowienia lotów Wizz Aira z Balic można się spodziewać najwcześniej po 14 czerwca. O ile polski rząd nie zdecyduje się na kolejne wydłużenie restrykcji dotyczących lotów międzynarodowych.

Pasażerowie z rezerwacjami, których dotyczą zawieszone loty i którzy dokonali rezerwacji bezpośrednio na stronie wizzair.com lub poprzez aplikację mobilną, będą automatycznie informowani drogą elektroniczną. 120 proc. pierwotnej wartości rezerwacji zostanie automatycznie przesłane na konto klienta Wizz Air do wykorzystania przez kolejne 24 miesiące na produkty i usługi Wizz Air.

Pasażerowie mogą również wybrać zwrot pieniędzy – co zajmie więcej czasu – i będą informowani w osobnej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną o koniecznych krokach do otrzymania przelewu bankowego lub przelewu na kartę. W tym przypadku, klienci mogą ubiegać się o zwrot 100% pierwotnej wartości rezerwacji. Pasażerowie, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem agencji – włącznie z internetowymi biurami podróży – powinni skontaktować się z firmą, w której wykupili bilety.

GS

Ryanair zaczyna latać z Balic. Sprawdź, gdzie i kiedy możemy polecieć. Cała siatka połączeń z Krakowa

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie