Wizz Air z nową trasą z Krakowa. Loty od stycznia dwa razy w tygodniu

Wizz Air ogłosił, że od stycznia będzie latać na czterech nowych trasach. Wśród nich są rejsy z Krakowa do Malagi, Do hiszpańskiego miasta będzie można latać samolotami Wizz Aira dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele.

Malaga, położona w hiszpańskiej Andaluzji to miasto na wybrzeżu Morza Śródziemnego z licznymi plażami. Malaga to połączenie kultury i morza z tętniącą życiem atmosferą, licznymi barami serwującymi tapas, nowoczesnymi dzielnicami, portem oraz zabytkami. To także miejsce narodzin Pabla Picassa.

Loty z Krakowa do Malagi Wizz Air uruchomi od 11 stycznia 2023 roku. Samoloty z Balice będą odlatywać z Balic w środy i niedziele. Do Malagi będzie można także latać z Gdańska – we wtorki i soboty. Z gdańska Wizz Air uruchomi również rejs do Werony (soboty). Do Werony będą też loty z Poznania (w soboty).

Werona, miasto położone w północno-wschodnich Włoszech, w regionie Wenecji Euganejskiej. Leży nad rzeką Adygą, u podnóża Alp Weneckich. To miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO i ojczyzna Romea i Julii, miejsce pełne historii, kultury, muzyki i architektury. Kraina wielkich tradycji, od opery po wyśmienite jedzenie i wino.

(GS)

Najnowsze

Co w Krakowie