Wojsko sprzedaje kalesony, czapki, kurtki i swetry, ale też sprzęt sportowy i elektronarzędzia

Agencja Mienia Wojskowego „przewietrzy” swój magazyn w Krakowie. Dwa dni, 16 i 17 września 2022 roku, potrwa akcja wyprzedaży powojskowego sprzętu i ubrań organizowana przez krakowski oddział AMW.

– W Krakowie, nawet o połowę taniej, kupimy sprzęt i ubrania z demobilu. Na nabywców czekać będzie ponad 100 pozycji, w tym m.in.: kurtki, swetry, dresy „ferdki”, drewniane skrzynie, a nawet porcelana – zachęca Michał Pyzik z krakowskiego oddziału AMW. W budynku przy ul. Księży Pijarów 3 zakupy można zrobić w piątek od godz. 9.00 do 17.00 i sobotę od godz. 9.00 do 15.00. Zyski ze sprzedaży Agencja przekaże na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych.

To możesz kupić od wojska

Zdjęcie 1 z 12

kurtka-wyjściowa-z-podpinką-Wojsk-Ladowych.

Krakowski oddział AMW rusza z nową akcją wyprzedażową. Tym razem pora na sklep stacjonarny AMW w Krakowie. W promocyjnej ofercie znajdziemy tam wojskowe klasyki w obniżonych cenach, które przydadzą się nie tylko fanom militariów. Część z nich będzie można kupić aż o połowę taniej. Inne, jak na przykład ciepłe zimowe ubrania z wojska z 20-procentową zniżką. Wśród przecenionych rzeczy, które świetnie sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym znajdziemy: charakterystyczne, wełniane swetry oficerskie (90 zł), kurtki wyjściowe z podpinką w wersji z wojsk lądowych i wojsk powietrznych (120 zł), ciepłe nieprzemakalne spodnie z podpinką (40 zł), szalokominiarki (16 zł), czapki futrzane (50 zł) czy zimowe kalesony specjalne (12 zł).

W sklepie nie zabraknie też agencyjnych evergreenów: toreb polowych brezentowych, czyli raportówek (28 zł), dresów „ferdków” (25 zł), manierek (10 zł) czy rękawic ortalionowych (6zł). W mieszkaniu, na działce lub w ogrodzie, sprawdzi się inny powojskowy klasyk – drewniana skrzynia (zależnie od rozmiaru: 30-100 zł). Coś dla siebie znajdą także osoby szukające narzędzi, które przydadzą się nie tylko podczas domowego majsterkowania. Agencja oferuje m.in. zestawy hydraulika ― komplet profesjonalnych narzędzi w drewnianej skrzyni (270 zł), wiertarki udarowe (35-105 zł) i wiertarko-wkrętarki (42-105 zł).

Zaskoczeniem dla osób, które zdecydują się skorzystać z okazji i ruszyć na zakupy do sklepu AMW w Krakowie może być dostępny sprzęt sportowy. Na nowych właścicieli czekają buty narciarskie oraz narty zjazdowe (od 28-56 zł), obuwie i deski snowboardowe (65 zł), rower treningowy P7000 marki Johnson (300 zł) czy wioślarz treningowy coach firmy Kettler (350 zł).

Powojskowy sprzęt i ubrania można kupić nie tylko w punkcie stacjonarnym, ale też na stronie sklep.amw.com.pl Obecnie, z okazji rozpoczęcia roku szkolnego AMW oferuje „zestaw szkolny” złożony ze dresowej bluzy i spodni w kolorze khaki, brezentowej torby polowej oraz worka moro na bieliznę zapasową. Ten ostatni świetnie sprawdzi się jako worek na obuwie do szkoły. Cena pakietu to 60 zł.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie