Wraz z ″U Babci Maliny″ KRKnews rozdało seniorom w Krakowie ponad 700 obiadów!

Musisz przeczytać

Chwalimy się, bo mamy ku temu powód. Portal KRKnews i restauracje ″U Babci Maliny″ rozdały krakowskim seniorom w trakcie pandemii ponad 700 obiadów. Nie udałoby nam się to bez wsparcia naszych Czytelników.

Z akcją ruszyliśmy zaraz na początku pandemii. Gdy okazało się, że seniorzy nie powinni opuszczać mieszkań, uznaliśmy, że pomożemy im w tej trudnej sytuacji. Osoby samotne mieszkające w centrum miasta mogły dzięki naszej akcji otrzymać ciepły posiłek wprost pod drzwi.

W ten sposób rozdaliśmy ponad 700 obiadów. To fantastyczny wynik. Nie udało nam by się to, gdyby nie pomoc naszych Czytelników. Codziennie otrzymywaliśmy od Was propozycje osób, którym należałoby pomóc. Inne osoby udzieliły nam wsparcia finansowego. Wszystkie pieniądze przelane na nasze specjalne konto trafiły na pokrycie kosztów akcji. Dziękujemy Wam! To nasz wspólny sukces. 

Kryzys spowodowany koronawirusem sprawił, że po raz kolejny przypomnieliśmy sobie, jacy są Polacy. W najtrudniejszych chwilach zawsze możemy liczyć na pomoc rodaków.

ml

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca